reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
klavell widzę że nie tylko ja mam już taki duży brzuszek :) bardzo mnie to cieszy bo myślałam,że coś nie tak,to dopiero początek ciąży a ja mam brzuch taki jaki miałam w 5 miesiącu ciąży z córką:-) normalnie szok. ale fakt,brzucio piękny :tak:
 
QUIZ:
Jeśli tak wygląda brzuch w drugim miesiącu ciąży Zdjęcie0150.jpg to jak on będzie wyglądał w dziewiątym?? :) Chyba będę mieć wielki balon !!!! Masakra ;-)
 
vileyka z okresu 9tc ale z usg wciąż mi wychodzi ciąża tydzień mlodsza i dziś 7tc+5 ... jeszcze nie poprawiałam suwaczka, bo gin powiedział, że jeśli kolejne usg pokaże, że ciąża tydzień młodsza to dopiero wtedy zmieni termin porodu :) ale dziękuję za miłe słowa:)
 
takim brzuchem to nic tylko się chwalić:) w pierwszej ciąży byłam płaska do 6 miesiąca i musiałam stać w autobusach i kolejkach w sklepie:]
 
reklama
Do góry