reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

M

mamuśka23

Gość
fajnie robić zdjęcia co jakiś czas np co miesiąc i patrzec jak rosną nasze brzuszki:) zawsze sie ma orientację ;) ja od razu mówię ze bedę miec ponad 100 w pasie pod koniec hehe jak teraz tak mnie wywaliło:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Zobacz załącznik 355023
 
reklama
Klavell ale szczuplutka jestes ehhhhh:) super figurka, zobaczymy jak to bedzie w styczniu hehe ;) Musze ci na słowo uwierzyc z tym tel bo ja widzę tylko flesz :p
Marcepanek- matko :szok: aleś TY CHUDZINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
To flesz aparatu fotograficznego, telefonem raczej zdjec nie robie, mam bzika na punkcie uwieczniania Hanifki na zdjeciach wiec aparat zawsze nosze przy sobie, obojetnie gdzie bym nie poszla :)))
 
No tak przeciez nasz tel nie ma fleszu hehe ;) ja też uwielbiam robić fotki małemu :) Ja sama mialam mało jakoś zdjęć z dzieciństwa wiec mój mały bedzie mieć ich mnóstwo :)
 
marcepanek ty 2 miesiące temu urodziłaś gdzie to jest???????? wyglądasz jak miss Oświęcimia;-)
 
reklama
ewula no jak to gdzie? W kołysce ;-):-D

dobre :-)

ale chudzinak to jestes i dobrze zawsze bedziesz laska
ja np potrzebuje roku zeby dojsc do stanu z przed
xx_ciezarowka.gif
 
Do góry