reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

sliczne mieszkanka:-D


jak ja widzę z jakimi wagami Wy startujecie to, aż się za głowę łapię:D 48 kilo to ja ważyłam chyba mają 12 lat:D

:-D no u mnie tez tak jakos:-D

aminaaa to brzuszek mamy podobny;-) tak wlasnie z 5 miesiac. Maz do mnie - o masz juz brzuch. A ja- dzieki, ze zauwazyles

klavell Ty to zgrabna pupa jestes. Jak to robisz, zdradz sekret:-p
 
reklama
Klavell! brzuszek miodzio:d i jakie fajne ubranka:D

Livastrid:D hehe...to przynajmniej nie będziemy same:p moja waga startowała to było 62 kg..ale już jest 64..a na początku marca ważyłam jeszcze 72 kg...ale to przez depresję...ładnie schudłam 10 kg...miałam zamiar schudnąć do 56 kg...a tu ciąża;P no, ale trudno:) do swojego wesela będę ważyć już te wymarzone 56 kg:) będę miała po porodzie pół roku na osiągnięcie wagi idealnej:) mam nadzieję, że w ciąży nie przytyję więcej niż do 75 kg:)
 
Livastrid:D hehe...to przynajmniej nie będziemy same:p moja waga startowała to było 62 kg..ale już jest 64..a na początku marca ważyłam jeszcze 72 kg...ale to przez depresję...ładnie schudłam 10 kg...miałam zamiar schudnąć do 56 kg...a tu ciąża;P no, ale trudno:) do swojego wesela będę ważyć już te wymarzone 56 kg:) będę miała po porodzie pół roku na osiągnięcie wagi idealnej:) mam nadzieję, że w ciąży nie przytyję więcej niż do 75 kg:)

ja zeszlam po ciazy do 62 /przed wazylam 65/ no i znowu brzuch:-D teraz mam juz 67, nawet nie wiem kiedy to przybylo:dry:
ostatnio to przybylo mi 28 kg i jakos nie licze, ze w tej ciazy bedzie mniej
 
Livastrid...28 kg wow:D "mała" zmiana...ja mam nadzieję, że przytyję te 12 kilo i koniec:) od 2 trymestru zacznę dłuższe spacerki i jakieś ćwiczenia;) i liczenie kalorii:) wyliczę ile mój organizm potrzebuje i dodam do tego jakieś 300 i tego będę się trzymała;)
 
ja mialam problemy z cisnieniem i ostatni miesiac tylam 2,5 kg na tydzien Anastazzja;-)
reszta to pomoc batonikow i lodow, wszak rodzilam we wrzesniu i latem odmowic sobie pysznosci sie nie dalo:-D

ewelina to Ty malusio wazysz
 
klavell Ty to zgrabna pupa jestes. Jak to robisz, zdradz sekret:-p
Zgrabna pupa hahahah chyba wielka dupa, a tak powaznie to nic nie robie, ale przytylo mi sie juz sporo, az sama w szoku jestem, startowalam z waga ok 60 kg, bo po urlopie w Turcji przytylo mi sie z 58, a teraz mam uwaga 64...szok...przy wzroscie 175 cm nie wyglada t az tak tragicznie, ale jak w pierszej ciazy przytylam 15-16 tak teraz jak mi przybedzie 20 to bedzie dobrze hahahaha

Klavell! brzuszek miodzio:d i jakie fajne ubranka:D
tak po domowemu :)
 
Asteria nie dramatyzuj:-p

klavell nie wiem, moze przy drugiej ciazy szybciej sie tak jakos tyje, bo ja w pierwszej ciazy w czwartym miesiacu mialam tylko kg na plusie. Ty chyba wielkich dup nie widzialas:-p:-p:-p
 
reklama
Klavell...u mnie po domowemu to stara rozciagnieta pizama:p ale obiecalam sobie,ze jak tz sie wprowadzi na stale to zainwestuje w porzadne ciuchy domowe:p a te stare powywalam...najgorsze jest to, ze ciaze chce przed znajomymi ukryc do co najmniej 12 tygodnia...a mieszkam z czworka lokatorow:p
 
Do góry