reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków ♡

Sonia ginie Cię już [emoji7]

Nikooś każdy ciążowy brzuszek jest ładny. Pokaż [emoji4][emoji4]

D86A2371-6FC0-4ABA-AA0D-5F8C7568D626.jpg

To mój tłuszczyk w 14 tygodniu [emoji28] lepsze dam jak będzie coś widać, bo teraz serio wygladam jakbym była jeszcze grubsza, a niestety swoje waze, ale to tam cii. No i mam takie gdzie widzę różnice ale to są zdjęcia takie naaasze [emoji57]
I przepraszam za te kłaczki na koszulce ale wstałam, zrobiłam zdjęcie i dalej leżę, bo dzisiaj nie mam mocy na niiiic
 

Załączniki

  • D86A2371-6FC0-4ABA-AA0D-5F8C7568D626.jpg
    D86A2371-6FC0-4ABA-AA0D-5F8C7568D626.jpg
    301 KB · Wyświetleń: 1 303
reklama
Nikooś widać, że to ciaza [emoji6] oczywiście jak założysz luźne pobranie to nie, ale jak coś obcislego to założę się że ładnie widać.
 
Ale pieknie rosniecie :) ja na razie widze u siebie sama ciaze spozywcza. Na razie nie ma czym sie chwalic:)
 
reklama
Do góry