reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

reklama
Rysica dla cory zyczylabym sobie zielen taka jak ja mam :p

mój Szymek ma zielonkawe, ale takie szaro zielone. Może Monice też się jeszcze zmienią... ale na bank nie na brąz :p a szkoda, chciałabym, żeby mieli rózne, jedno po tatusiu a drugie po mamusi :p a tu zonk, obydwoje jasne jak tata, tylko z całej trójki to mąż ma najjaśniejsze i najbardziej w niebieskie wpadające :p Monika bardziej w szary a Szymek w zielone :p
 
Mój mały "Cejrowski", boso przez świat. Dzisiaj to już nawet bez spodni.......
DSC_1362.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1362.jpg
    DSC_1362.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 211
Bo boso najwygodniej ja też tak lubie biegać. Mój kuba to sie doprasza o skarpetni na rajstopy nawet bo pokazuje że mu zimno w stopki. A jak wyruszy na wycieczke po mieszkaniu boso to na płytkach w przedpokoju tak gdzie nie ma dywanu to na paluszkach zapyla zeby szybko przejść na ciepłe.

Co do maszynki do włosów to na jej dźwiek ucieka i chowa sie.:tak:
 
reklama
Do góry