reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czyli nasze fotki :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Chciałam Wam jeszcze powiedzieć dziewczyny, że tak naprawdę to zdjęcie nie oddaje dokładnie dzidziusia - na usg widać dużo dokładniej. Spostrzeżecie pracę serduszka, ruchy jelitek i żołądka i przede wszystkim zobaczycie na własne oczy wykonywane przez maleństwo koziołki w dość dobrym obrazie. Ja miałam tak dobry obraz, że policzylam paluszki dzieciątka. Życzę tak samo miłych wrażeń.
 
reklama
Gosiex, ja w szpitalu uslyszalam serduszko bedac w 7w4d. Cudowne przezycie (szczegolnie, ze wtedy myslalam, ze juz je stracilam). Mialam lzy w oczach i usmiech od ucha do ucha.
 
No to i pora na nasze maleństwo :) Wczoraj po raz pierwszy mogliśmy je zobaczyć i usłyszeć :) Brakuje mi słów by wyrazić tą radość. Dźwięk bicia serca bardzo mnie uspokoił, a wspomnienie tych niesamowitych przeżyc cały czas mi towarzyszy.
Spróbuję wkleić zdjęcia :)
usg10fi.jpg

 
Fajnie udało się :)
No to jeszcze jedno ujęcie. Widoczna jest na nim przewidywana data porodu... moje 26 urodziny :) Hehe :) Ale wiadomo jak to jest z tymi datami :) Poza tym maleństwo ma 3,21cm i zdjęcia były robione w 10w3d. No i jeszcze jeden pozytyw: idealne wyniki badań, wszystko w normie :)
usg33ny.jpg
 
Śliczna ta Twoja kruszynka. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku i uspokoiliście się. Chcę Ci powiedzieć, że Twoje maleństwo ma w całości od 6 do 7 cm. - to już smok. U mnie wyniki nie najlepsze, ale co się dziwić mały "pasożyt" zabiera ze mnie co najlepsze - i niech mu idzie na zdrowie. Uważaj na siebie.
 
Kurcze ja wreszcie zobaczyłam serduszko bijące, naturalnie się proryczałam, ale nie mogłam usłyszeć bicia bo to wcześniejsza ciąża niż się spodziewałam przez moje długie cykle. Wrażenia nie do opisania.
 
;D Tak to niesamowicie wzruszający moment. My juz mieliśmy to szczecie i usłyszeliśmy szaleńczo bijące serce dzidziusia.
Aska00 - dziękuję za komplement :) A nasz smok rośnie i już zastanawiam się jaki/jaka duży/duża jest teraz? Kolejne USG na początku listopada - porównamy :)
 
Wizytę mam na 12 października, więc pewnie dotanę kolejne zdjęcie do kolekcji. Nie mogę już się doczekać.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry