reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czyli nasze fotki :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
woloszki - masz racje :)

dzis spotkjalam kuzynke mojej kolezanki - jest w ciazy - ma juz 3 letniego chlopca a teraz spodziewa sie blizniat - mowi ze na poczatku jak sie dowiedziala to byla zalamana  - teraz juz lepiej to znosi :)
 
reklama
Mi też się marzy trójka latorośli, ale zobaczymy jak to będzie, jak przeżyje drugi poród (za jakieś 2 lata):)

To Wam napiszę o koledze mojej siostry, otóż miał z żoną piątkę dzieci (żona katechetka, żyją po Bożemu) i po 5 latach dowiedzieliśmy się, ze mają jeszcze bliźniaki:) Siedmioro biegających szkrabów w róznym wieku. Wielkie gratulacje i wyrazy szcunku. Szok!!! W dzisiejszych czasach to jest naprawdę rzadkość (nie licząc rodzin patologicznych).

Ja jestem też z rodziny wileodzietnej i powiem Wam, ze takie dzieci inaczej się chwają, jedno drugiego pilnuje i o opiekę tu nie chodzi, ale o finanse. Myślę, ze gdyby moi rodzice dzisiaj zakładaliby rodzinę to też by bardziej uważali i nie było by nas ośmioro:) Ale dobrze jest jak jest, rodzinka jest super i oby tak dalej.

 
Lidijka to musi być super jak się wszyscy spotykacie na Święta. Prawdziwy zjazd rodzinny
 
Zjazdy to będą dopiero jak wszyscy będą mieć swoje dzieci. Ja mam 3 rodzeństwa i było nam wszytskim bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie jakby któregokolwiek nie było.
 
ja tez się zgadzam z dziewczynami które mają dwoje dzieci ze dwójka wystarczy
moze za kilkanascie lat jeszcze jedno no ale zobaczymy
 
Ja po porodzie stwierdzilam, ze wiecej dzieci juz nie bedzie bo drugi raz tego nie przezyje :D
Ale teraz jak patrze na swoje malenstwo, to chcialabym te cudowne chwile - pierwszy usmiech, uscisk paluszka, wtulenie sie w ramiona przezyc jeszcze raz, wiec jak Viki troszke podrosnie (za jakies 2 latka) pewnie pomyslimy o kolejnym bobasku :)
 
reklama
Czarownica wystarczy że zejdziesz poniżej do SKOCZ DO FORUM i odszukasz w ZWIĄZKACH RODZINNYCH - KWIETNIOWE MAMY'6 I JUZ :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry