reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czyli nasze fotki :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aska00

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
821
Tutaj dziewczyny proszę zamieszczać zdjęcia swoich fasolek.
Wcześniej było tu zdjęcie mojej córeczki Wiwi, ale myślę, że tereaz już pora na Ono.
Więc przedstawiam moje drugie szczęście... (8 tydizeń)
fota9te.jpg
 
reklama
aska - zmniejszyć możesz nawet w paincie, wklejasz je do painta, naciskasz na róg i 'ciągniesz' do wewnątrz, dopóki nie osiągnie odpowiednich rozmiarów.

A to z usg- jeżeli masz na papierku to chyba jedynie skanerem, chyba, że zrobisz zdjęcie zdjęciu cyfrówką i wgrasz na komputer ;)
 
No i wczoraj zobaczyłam i usłyszałam moją fasolke. 7tydzień i 2 dni:
skan.jpg
 
Przepraszam, ale wpadłam tutaj z majówek. Czy nie wiecie może drogie panie od kiedy można usłyszeć bijące serduszko? Mam wizytę dopiero na 15 września a chciałabym wiedzieć już teraz. Dziękuję z góry.
 
Droga Gosiu!
Bijące serduszo w pierwszej ciąży usłyszałam w 12 tygodniu (podobno miałam szczęście, dobrze płód się ułożył, miesiąc później, gdy był przy tym mój mąż doktorka sporo się namęczyła, żeby go odnaleźć) - wtedy bły to jakiś aparacik. Teraz podobno przez usg dopochwowe można bez problemu usłyszeć już w 12 tyg. Jutro jadę do lekarki i właśnie jestem w 12 tyg. (obiecała mi miesiąc temu, że przy następnej wizycie usłyszę serduszko). Jak byłam na ostatniej wizycie w 8 tyg. to jeszcze było za słabe echo, ale pulsującą kropeczkę było już widać.
 
Oj dziękuje dłuuuugo czekałam na tą odpowiedź! Nie mogę się doczekać, jestem pewna, że się pobeczę.
 
A oto kolejne zdjęcie mojej dzidzi - tym razem starszej już o 4 tygodnie.
Maleństwo ma 12 tyg. i podobno, jak na swój wiek, jest duże.

skanuj0nl.jpg


 
Aska cudowna dzidzia. Ja też już się nie mogę doczekać USG a tu wizyta dopiero za tydzień.
 
Mam nadzieję, że doznasz takiego szczęścia jak ja. Zaraz po wizycie proszę o zdjęcie i długi opis wrażeń.
 
reklama
Niesamowite! Taki widok maleństwa :) Ja już też żyję odliczając dni do poniedziałkowego usg - to będzie moje pierwsze na początku 11 tygodnia.
Pozdrawiam wszystkie mamusie*2
M
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry