reklama

Galeria grudniowych maluszków

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez Wiolcia_6, 22 Listopad 2010.

1. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

:-) Dziewczyny nadszedł czas na pokazanie naszych pociech. Pokażcie swoje maleństwa jak już tylko będą z Wami :tak:

A to mój słodki Krzyś:
    Krzys.jpg
    Powrót do domku:
    w foteliku.jpg

Nie lubimy kiedy tatuś się spóźnia ze sklepu:
    w samochodzie.jpg

2. renczysia

renczysia Szczęśliwa mamuśka :)

Cudowny jest :)
    Można tu pisać komenty?

3. reklama
  4. kasiarem1

kasiarem1 Fanka BB :)

lepiej nie bo sie smietnik zrobi

5. cristalrose

cristalrose Fanka BB :)

Wiolcia - to już wiem skąd ta twoja zgaga - niezłą czuprynkę ma Twój Krzyś. A jaki z niego przystojniak - oj coś mi się zdaje, że złamie niejedno serduszko.... ;-)

Ostatnia edycja: 15 Styczeń 2011
  6. Salomii

Salomii Fanka BB :)

eee tam a gdzie mam napisac ze dzieciaczki sa sliczne?? jak nie tu?
    Wolcia maly ma iscie poludniowa urode jak narazie :)
    a Cyprianek taki delikatny mi sie wydaje zupelnie jak jego imie :) no i usmiecha sie juz :)

7. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

no jak nie komentować zdjęć??

wiolcia
    - Krzyś ma minkę jak moja Wiki jak była malutka!! Normalnie mały ssak - ja tak na nią mówiłam:)
    cristalrose - za to Cyprianek, na tym pierwszym zdjęciu, to jak kilkutygodniowe niemowlę, patrzy tak uważnie, niewiarygodne!

8. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Dziękuję dziewczyny :) Może i Krzyś złamie kilka serc bo nikomu go nie oddam!:p Mój ci on :D

Cristalrose Cyprianek jest prześliczny i ma bardzo słodki uśmiech :) To drugie zdjęcie jest rewelacyjne, taaaaki słooodziak :D

9. (: Anka :)

(: Anka :) Fanka BB :)

Ja tez nie moge sie powstrzymac by czegos nie napisac tutaj - sliczne macie zdjecia! :)

Wiolcia Krzys fajne miny strzela, widac ze zlamie nie jedno serce czupryna :-D

Cristalrose Cyprianek faktycznie ma delikatniejsza urode, słodko strasznie wyglada taki owiniety na pierwszym zdjeciu ;-)

10. reklama
  11. 89gwiazdeczka89

89gwiazdeczka89 Fanka BB :)

a to jest mój Wojtuś (wkońcu imie wybrane :p ) 20101121169.jpg

12. asia1981

asia1981 Fanka BB :)

Jejku, jakie piekne te wasze dzieciaczki:-) nic tylko calowac:-)Tez juz bym chciala przytulic swojego skarba...

Poleć forum