reklama

Galeria grudniowych maluszków

mamolka

Fanka BB :)
Miasto
ok. Lublina
Rozwiązania
0
A pamiętacie jak niedawno wstawiałyśmy zdjęcia w pajacykach z pieluszkami na ramieniu do odbicia... A teraz już takie poważne dzieciaki nam na zdjęciach wychodzą ;-)
Mamolka Ty mówisz, że Hubek wygląda na 2latka? Gdybym nie wiedziała, że Mokołaj z tego samego rocznika to też więcej bym mu dała.
Wikusia takie male slodkie sliczności. Jak cukiereczek!
Daniel lubi wodę? Nie bał się jeziora? U mnie Hubek nie chciał wchodzić, mówił "ciii" - znaczy za zimna woda mu była ;-)
No co ty - to taki dzidziuś- tak mi się przynajmniej wydaje- Olek bardziej poważny był- albo ja chciałam aby taki był ( wtedy byłam już w ciąży z Mikołajem), chociaż ( stuk puk aby nie zapeszyc- ostatnio to ogromny skok rozwojowy zauważyliśmy- zaczyna gadać---juuuupi :) , fizycznie tez super nadrabia i taka przemadrzała mordka rośnie, a Olka to juz w ogóle naśladuje- jak małpka

Olek przeleci samochodem cały dom, pomizia kota, wskoczy na łózko, dziko się zaśmieje- a Mikołaj wszystko widzi i dokładnie to samo zrobi- kubek w kubek :D

Fajne te nasze słodziaki :)

Ostatnia edycja:
reklama

krolcia

Fanka BB :)
Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Buzc Daniel kocha wodę! Jak tylko zobaczył jezioro to strzała natychmiast do wody była:-D! To samo na basenie. No gdybym go mocniej nie trzymała to jak nic szczupakiem do dużego basenu by mi wpadł!

Jeny czas leci:rolleyes:! A to się pokazywało pierwsze foty..potem pierwsze uśmiechy, podnoszenia główki itd itd....

sarka

trójkowa mama
Rozwiązania
0
krolcia sliczny i przesłodki zarazem :) zreszta obaj bo podobni jak dwie krople wody:tak:

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem