reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Fakt - płaszczyk rewelacja :) I w ogóle ślicznie Zuzia wygląda w sukienkach. Ech, ale się rozmarzyłam... A ja tu z dwoma chłopami - tylko spodnie, koszule i bluzy... Jakaś córeczka by się przydała :)
 
Śliczna Zuzanka :tak:- a jak piękne ubrana - mnie się sukieneczka w kropeczki podoba :tak: Oj, czasem zazdroszczę, że możecie tak stroić córunie, hehe, bo dla chłopaków to takie ponure ubranka są :dry: Ja i tak wybieram takie z misiami itp, ale dla starszych to już tylko samochody, roboty i dinozaury ;-). A ja bym coś z kwiatkami chętnie mu kupiła :-D
 
olcia100 zdjęcia z chrztu rewelacyjne

sunflower
córeczka prześliczna, taka mała dama w tej czapeczce z różyczką

ewa86 radosny uśmiech Franusia na czwartym zdjęciu jest rewelacyjny. Gabi tez ostatnio odkryła jaki fajny jest gryzak, choć nie zawsze jeszcze trafia do buzi - oko i nos też się zdarza :-)

Tunia85 Zuzia jest prześliczna - szczególnie w tej sukienusi i płaszczyku. Mam nadzieję, że mąż jednak Cię nie zabije ;-)
 
aaa dziękuję za komplementy dla Zuzanki, sukienusia i płaszczyk ze smyka po 30 zł po przecenie 50%, tak to w życiu bym nie kupiła gdyby kosztowały tyle ile kosztowały przed wyprzedażą
 
Tunia - śliczna córeńka, jak księżniczka ubrana :)) i Wy też pięknie z nią wyglądacie :)

Ewa - Franek jak zwykle powala mimiką :)

Sun - pięknie ubrana maleńka była na chrzcie :)
 
reklama
Tunia no w końcu:)))) słodziaśna jest:-) Twój Cyprian wygląda jak Jej starszy brat:-D, młodziutko bardzo:tak:a Ty jaka sexi;-)
 
Do góry