reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Sunnflower fajnie, że się odezwałaś. Pamiętam jeszcze jak myślałaś, że wcześniej urodzisz, bo lekarz tak powiedział, a tu już duża pannica. ;)
 
Mój urlopowicz ;-)
pol.jpg2012-06-08-179.jpg2012-06-09-184_1.jpg
 
o jej buzc ale Hubert wygląda poważnie- jakby już 2 lata dawno temu skończył :)

Wrublik- heheh nie no śmieszka nadal z Wikusi :)

No a Krolciowy Daniel to chłopak jak się patrzy , jak mój Mikołaj- duży zbity usmiechniety , z zadziornym uśmiechem =D

A tu mój Mikołaj sprzed ok 2 tygodni :D

dsc0094wz.jpg
 
reklama
A pamiętacie jak niedawno wstawiałyśmy zdjęcia w pajacykach z pieluszkami na ramieniu do odbicia... A teraz już takie poważne dzieciaki nam na zdjęciach wychodzą ;-)
Mamolka Ty mówisz, że Hubek wygląda na 2latka? Gdybym nie wiedziała, że Mokołaj z tego samego rocznika to też więcej bym mu dała.
Wikusia takie male slodkie sliczności. Jak cukiereczek!
Daniel lubi wodę? Nie bał się jeziora? U mnie Hubek nie chciał wchodzić, mówił "ciii" - znaczy za zimna woda mu była ;-)
 
Do góry