reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2008' rozpoczęty przez Silka, 29 Wrzesień 2007.

1. Silka

Silka Szczęśliwa Mamusia Alanka

Dziewczynki podpatrzyłam fajny wątek na Majóweczkach 2008.
    Ja sobie każdą z Was jakoś wyobrażam... A może fajnie by było wstawić zdjątka...???? Wtedy będziemy wiedziały jak wyglądamy :happy2::elvis::wink: To ja zaczynam :tak:
    Na drugim zdjęciu z tatusiem mojego dzidziusia jestem :-D

2. LadyLajla

LadyLajla Fanka BB :)

Silka :) Kurcze wyprzedziłaś mnie haha też tym myślałam jak popatrzyłam majówki 2008 haha :) Ja również z checią bym was zobaczyła :)a oto ja i moja familia :)

Jak znajde jeszcze jakieś lepsze zdjecia to wkleje :)

3. reklama
  4. LadyLajla

LadyLajla Fanka BB :)

I jeszcze mój kochany łobuz :)Dominik :)

Ps:Silka :)fajnie wygladasz :) Tatuś też niczego sobie ;)

5. Silka

LadyLajla dziękuję w imieniu swoim własnym i tatusia;-):tak: też

No i Ty też nie zła laseczka jesteś !!!!! Tatusia mało widać, ale za to synek MARZENIE !!!!!!!!!!!! Śliczny !!!! Pozdrawiam !!!!!!!!!

6. ka32sia

ka32sia Mamusia z piekła rodem

A więc ja bym tu tez dodala swoje foty no i oczywiscie reszyt mojej famili ale nie wiem jak , w takim razie prosze o prosta instrukcje wklajania tutaj fotek bo jestem zielona i nie posiadam takiej wiedzy.

7. ka32sia

ah zapomnialam fajoskie z Was lasencje:-D:-D:-D:-D

8. Silka

Ka32sia w górnym menu obok uśmiechniętej buźki masz taką agrafkę :tak: Tutaj wstawiasz załączniki. Klikając na tą ikonkę pojawi Ci się nowe okienko i tam masz taką opcję : Wyślij plik ze swojego komputera i wciskasz Przeglądaj. No i w tym momencie wstawiasz zdjęcie ze swojego dysku i klikasz Wyślij. Potem czekasz aż Ci się pojawi komunikat, że wstawione i gotowe :-):-):-):-):-)
    Kochana mam nadzieję, że pomogłam. Jakby co, to pisz :tak::-) Chętnie wyjaśnię :tak::-D Buźki !!!!!

9. masiek

masiek Mamy kwietniowe'08

Udało mi się znaleźć coś. Zdjęcia może nie najnowsze moje ze spotkania mopsów jakoś tak rok temu, zdjęcie Wojtka z wiosny i zdjęcie mojego kochanego pieszczoszka Mopsi

10. reklama
  11. ka32sia

12. ka32sia

to ja i moj sprawca ciaz i pies a zdjecia ssakow wstawie pozniej

Poleć forum