reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Silka

Szczęśliwa Mamusia Alanka
Dołączył(a)
29 Lipiec 2007
Postów
2 347
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Dziewczynki podpatrzyłam fajny wątek na Majóweczkach 2008.
Ja sobie każdą z Was jakoś wyobrażam... A może fajnie by było wstawić zdjątka...???? Wtedy będziemy wiedziały jak wyglądamy :happy2::elvis::wink: To ja zaczynam :tak:
Na drugim zdjęciu z tatusiem mojego dzidziusia jestem :-D
 
reklama
Silka :) Kurcze wyprzedziłaś mnie haha też tym myślałam jak popatrzyłam majówki 2008 haha :) Ja również z checią bym was zobaczyła :)a oto ja i moja familia :)

Jak znajde jeszcze jakieś lepsze zdjecia to wkleje :)
 
LadyLajla dziękuję w imieniu swoim własnym i tatusia;-):tak: też

No i Ty też nie zła laseczka jesteś !!!!! Tatusia mało widać, ale za to synek MARZENIE !!!!!!!!!!!! Śliczny !!!! Pozdrawiam !!!!!!!!!
 
A więc ja bym tu tez dodala swoje foty no i oczywiscie reszyt mojej famili ale nie wiem jak , w takim razie prosze o prosta instrukcje wklajania tutaj fotek bo jestem zielona i nie posiadam takiej wiedzy.
 
Ka32sia w górnym menu obok uśmiechniętej buźki masz taką agrafkę :tak: Tutaj wstawiasz załączniki. Klikając na tą ikonkę pojawi Ci się nowe okienko i tam masz taką opcję : Wyślij plik ze swojego komputera i wciskasz Przeglądaj. No i w tym momencie wstawiasz zdjęcie ze swojego dysku i klikasz Wyślij. Potem czekasz aż Ci się pojawi komunikat, że wstawione i gotowe :-):-):-):-):-)
Kochana mam nadzieję, że pomogłam. Jakby co, to pisz :tak::-) Chętnie wyjaśnię :tak::-D Buźki !!!!!
 
Udało mi się znaleźć coś. Zdjęcia może nie najnowsze moje ze spotkania mopsów jakoś tak rok temu, zdjęcie Wojtka z wiosny i zdjęcie mojego kochanego pieszczoszka Mopsi
 
reklama
Do góry