reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

reklama

mania

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a to wlasnie my :lol:

tra la laaa kapeluszniki dwa

a to nad jeziorem

na razie takie tylko malutkie moge tu wkleic ale za jakis czas sie poprawie :wink:

NiaNia

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ale czad. Jakie Wy wszytskie ładne jesteście :-)))
Dziś nie ma co i ja wstawie tu swoje zdjecie. Tylko muszę męza zapytać jak to zrobić.

Ale fajnie, że mogę Was widzieć :-)

B

brunetka

Gość
Jak to robicie? Też chetnie wkleję sowją fotkę. Poradźcie krok po kroku co mam zrobić? Brunetka

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Rozwiązania
0
umieścić zdjęcie na jakimś serwerze www, skopiowac adres zdjęcia, wcisnąc img, wkleić adres zdjęcia wcisnać img - wysłac wiadomość

Isis

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Brunetko na stronie www.album.com.pl możesz stworzyć swoja galerię zdjęć, potem kopiuje się adres zdjęcia, następnie wkleja tutaj pamietając, że przed adresem należy wstawić skrót
przykład:
Jak coś to służę dokładniejszą pomocą :)

B

brunetka

Gość
Isis nie moge otworzyć tej strony, którą mi podałaś. Spróbuję jeszcze dziś, ale teraz lecę do pracy. Jesli znajdę czas odwiedzę Was wieczorem, najpóźniej jutro rano. Dzieki za rady. Pozdrawiam.

reklama
B

brunetka

Gość
niewychodzi mi cośz tym wklejaniem zdjęć :( :mad:, ale trdno kiedyś w końcu się uda. Pozdrawiam.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Czerwcowe mamy 2019 35
Ann_ Majowe mamy 2019 87
Rajo007 Kwietniowe mamy 2019 49
Julianna_Szcz Grudniowe mamy 2018 410

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry