reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez AgaR., 29 Styczeń 2005.

1. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

2. mania

mania Fanka BB :)

a to wlasnie my :lol:

tra la laaa kapeluszniki dwa
    a to nad jeziorem

na razie takie tylko malutkie moge tu wkleic ale za jakis czas sie poprawie :wink:

3. reklama
  4. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

5. Isis

Isis Fanka BB :)

Jestem nowa ale też wkleję swoja mordkę :)

6. NiaNia

NiaNia Fanka BB :)

Ale czad. Jakie Wy wszytskie ładne jesteście :-)))
    Dziś nie ma co i ja wstawie tu swoje zdjecie. Tylko muszę męza zapytać jak to zrobić.

Ale fajnie, że mogę Was widzieć :-)

7. brunetka

brunetka Gość

Jak to robicie? Też chetnie wkleję sowją fotkę. Poradźcie krok po kroku co mam zrobić? Brunetka

8. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

umieścić zdjęcie na jakimś serwerze www, skopiowac adres zdjęcia, wcisnąc img, wkleić adres zdjęcia wcisnać img - wysłac wiadomość

9. Isis

Isis Fanka BB :)

Brunetko na stronie www.album.com.pl możesz stworzyć swoja galerię zdjęć, potem kopiuje się adres zdjęcia, następnie wkleja tutaj pamietając, że przed adresem należy wstawić skrót [​IMG] przykład: [​IMG] Jak coś to służę dokładniejszą pomocą :)

10. reklama
  11. brunetka

brunetka Gość

Isis nie moge otworzyć tej strony, którą mi podałaś. Spróbuję jeszcze dziś, ale teraz lecę do pracy. Jesli znajdę czas odwiedzę Was wieczorem, najpóźniej jutro rano. Dzieki za rady. Pozdrawiam.

12. brunetka

brunetka Gość

niewychodzi mi cośz tym wklejaniem zdjęć :( :mad:, ale trdno kiedyś w końcu się uda. Pozdrawiam.

Poleć forum