reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

Brunetko!
najszybciej jest zalozyc foto album np na onecie http://foto.onet.pl/albumy/ i tam wrzucic pare zdjec potem kliknac prawym klawiszem myszki na wybrane zdjecie, pojawi sie cala lista i wtedy klikasz na wlasciwosci, a tam powiniem wyskoczyc min aders www tego zdjecia, musisz go skopiowac prawym klaw. myszy i wklejic np na stronie babyboom ;)  ale zanim wklejisz musisz kliknac
-to jest druga ikonka od lewej w drugim rzedzie i tam gdzie napisalam...... wklejasz adres www zdjecia i to wszystko jesli sie nie uda to daj znac
powodzenia
 
reklama
mam problem z wielkością pliku. Ciagle mi podaje że zdjecia są za duże, a ja nie wiem jak je zmniejszyć. :(. Już dziś nic nie wykombinuję , bo musze lecieć do pracy. Pozdrawiam goraco i dzięki za rady.
 
:mad: cholerka nie wiem jak to wkleic, nie wiem za duza ta fotka czy za mala czy juz sama nie wiem co, cholerka :(
 
_427426_n.jpg


dzieki, Tusiu, stwierdzilam ze w sumie moge wyslac te fotke bo ciaze liczy sie od 1go dnia ostatniej miesiaczki wiec ja juz bylam w 2gim dniu ciazy, hihih :laugh:
 
reklama
Do góry