reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

reklama
a to wlasnie my :lol:

tra la laaa kapeluszniki dwa
_413980_s.jpg

a to nad jeziorem
_413979_s.jpg


na razie takie tylko malutkie moge tu wkleic ale za jakis czas sie poprawie :wink:
 
Ale czad. Jakie Wy wszytskie ładne jesteście :-)))
Dziś nie ma co i ja wstawie tu swoje zdjecie. Tylko muszę męza zapytać jak to zrobić.

Ale fajnie, że mogę Was widzieć :-)
 
Jak to robicie? Też chetnie wkleję sowją fotkę. Poradźcie krok po kroku co mam zrobić? Brunetka
 
umieścić zdjęcie na jakimś serwerze www, skopiowac adres zdjęcia, wcisnąc img, wkleić adres zdjęcia wcisnać img - wysłac wiadomość
 
Brunetko na stronie www.album.com.pl możesz stworzyć swoja galerię zdjęć, potem kopiuje się adres zdjęcia, następnie wkleja tutaj pamietając, że przed adresem należy wstawić skrót
przykład:
:www.costam.com.pl
Jak coś to służę dokładniejszą pomocą :)
 
Isis nie moge otworzyć tej strony, którą mi podałaś. Spróbuję jeszcze dziś, ale teraz lecę do pracy. Jesli znajdę czas odwiedzę Was wieczorem, najpóźniej jutro rano. Dzieki za rady. Pozdrawiam.
 
reklama
niewychodzi mi cośz tym wklejaniem zdjęć :( :mad:, ale trdno kiedyś w końcu się uda. Pozdrawiam.
 
Do góry