reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria listopadowych maluszków Bez komentarzy!!!

stojaczek.jpg ot tak, stoję i się bawie :)
 
reklama
Patrycja wystrojona na spacer z tatą :)


photo.jpg
dzisiaj zdjęcie nie byłoby już takie ładne bo na spacerze ze mną rozbiła nos i podrapała czoło :szok:
 
Na Fb wrzuciłam to i tu wrzucę moją gwiazdę:-D
 

Załączniki

  • DSC00703.jpg
    DSC00703.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 83
  • DSC_0035.jpg
    DSC_0035.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 86
  • DSC_0040.jpg
    DSC_0040.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 87
Tu tez wam wkleje....
Z lewej strony ja przed pierwszymi urodzinami, a z prawej strony maly Kubus przed pierwszymi urodzinami.

Moja mama ciagle mi mowi ze Kuba jest do mnie bardzo podobny jak bylam mala, a wiec poszukalam sobie porownania.
A i teraz wiem ze jednak chlopaki maja szerokie noski po mnie :-) a myslalam ze po tacie ;-)



my1.jpg
 
Dziewczyny, unas królują auta, Pola ubóstwia i liście , jak tylko z klatki wyjdziemy to się drze, żeby jej dać , potrafi 3 godziny trzymać w ręce i nie puścić, no czasem trochę zje i potarga ;)
 

Załączniki

  • DSC_0012.jpg
    DSC_0012.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 125
  • DSC_0009.jpg
    DSC_0009.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Do góry