reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

reklama
Kadza Madzia czadowa !!!:-D a jak pięknie pokazuję jaka jest duuuuża :-)

Madzik fiu fiu jaki piękny raczek nieboraczek !!!

aina Antoś jest superowy !!! ma cudne włosy już takie długie i taki chłopak z niego się wydaje duży ,zwłaszcza na ostatnim zdjęciu

Polak zazdroszczę włosów są cudne , piękną masz córeczkę !! i jaka spryciula

Tunia Kubuś widzę łychą dyryguje ,a na obiad koń z płozami :-D Sama słodycz !!!
 
pere spodobało mi się zdjęcie z listkami i chciałam zmałpować, jednak się nie dało od razu pchał je doi buzi
kindzia no udały Wam się te dzieciaki!! i jak na głównym pisałam rewelacyjnie je ubierasz
nusia Franulek super zadowolony, chyba nie narzeka na fortece? obniżyliście już łózeczko na najniższy poziom? my tak
 
Mini ależ Duszka jest podobna do Boryska! Mają identyczne oczęta, takie z chochlikiem :) Piękne masz dzieci!
Kasiukla no to Grześ szaleje! No i macie piękne jesienne zdjęcia rodzinne! Cudo!
Amandla ach ta Mania! Normalnie radości co niemiara!
Dzień dobry Marcinku, dawno Cię tu nie było :)
Kindzia Piękna dziatwa! A zdjęcie Hanki w objęciach Remka urzekło mnie!! I podpisuję się pod tym co pisze Kasiulka, fantastycznie ubierasz dzieci!
Franiu łobuzie, ależ ty pięknie stoisz!! Niusia widzę że i u Ciebie poligon, tyle że ogrodzony :)

A poza tym wszystkie dzieciaki są CUDOWNE!!!
 
reklama
No i jest znowu nasza Lenka bez ptaszka ;-):-D Minka Kuby na trzecim zdjęciu niezapomniana :-) I widzę, że w kuchni tez pomaga :tak: No i śmieje się do aparatu w przeciwieństwie do mojego, który ciągle nadziwić się mu nie może :sorry2:

Idusia z kokardką prześliczna. I te rumiane policzki - takie pełne życia

Grzesiu powinien mieć naprawdę etat w mediach, bo trudno o bardziej wdzięcznego modela

Maniu i jak tam smakuje żyrafka? ;-) Sliczna jesteś jak zawsze :-)

Pere pory roku się zmieniają, a Marcinku rośnie i to na całkiem fajnego łamacza serc niewieścich; będą miały te nasze marcowe dziewczęta do kogo wzdychać :tak:

Straszy brat nadal czuwa - dobrze tej Hani; brat się zaopiekuje, mama wystroi - to dopiero życie ;-)

Wow! Ale Franek pewnie stoi! No i kolejny obiekt do wzdychania ;-)

gagucha mam wątpliwości czy na tej plaży tak fajnie ;-)ale śni naprawdę bosssssko. A z kubka juz popija czy tylko zastepuje gryzaczka?
 
Do góry