reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

vill-mi tam na plaży było bardzo "fajnie" :D fakt! Filipek może średnio był zadowolony hehe
Kubek służy przede wszystkim jako 'mikrofon' ;), dużo frajdy sprawiają Filipowi Krzyki do niego. Z niekapka troszkę popija, ale zdecydowanie preferuję butlę ze smokiem :)

Rafał to czysta mamusia! normalnie kropla w krople :)

Kasiluka, ale żeś wycałowała tego swojego Małego Zdolniachę, świetne zdjęcie :tak:
 
reklama
śliczne focie!
Tunia - KUbuś cudna dziewczyneczka;D taki filigranowy się wydaje na tych zdjęciach, słodzizna te stópki:)
Vill - Rafał niesamowicie podobny do Ciebie, synek mamusi:)
Kasiulka na temat Grzesia już piałam i pieję wciąż:)
polak - ale duże to twoje dziecię, wygląda jakby conajmniej rok miało!
gagucha Twój synio też już kawał chłopa, ale te nasze dzieciaczki rosną!
 
Kasiulka fantastyczne macie fotki - noramlnie zazdroszczę Wam albumu, bo będzie wyjątkowy :tak:

polak no nie mogę - ta czuprynka i te ogromne oczy. Dal takiej Mikołajki to będą chłopaki tracić głowę :-)

Amnalda Mania jak najprawdziwszy aniołek - ten błękit oczek w połączeniu z bielą...

tunia Ty chyba nadal się nie pogodziłaś z tym ptaszkiem ;-):-D Ale Kuba także w wersji Lenkowej jest uroczy :-)



Mój M jest niepocieszony, że Rafał jest tak bardzo podobny do mnie, a tak mało do niego - nie dalej jak dzisiaj znowu nad tym biadolił :confused2:
 
łał jaką Filpiek ma rewelacyjną fryzurę!
Rafałek to kopia mamusi. Śliczne jesienne zdjęcia!
Polak cudowne włoski, normalnie jakby ułożone
Mania. och Mania, jakaś ty śliczna! a mama jaki ma ponętny dekolt
Kuba model normalnie, aż nie chce się wierzyć że on kiedyś płacze, albo się złości
 
kadza Twoja córa, chyba bardzo do męża podoba? słodka!!!
antonio śliczny jesteś i jakie już ma fajne włoski! i powiem szczerze że on wygląda jak chłopczyk, a nie niemowlaczek :-)
 
reklama
reklama
Do góry