reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

ramari

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2009
Postów
1 523
Miasto
dolnośląskie
Dodaje nowy temat,
Wiem, że na krągłości jeszcze za wcześnie. To będzie nasze miejsce gdzie będziemy mogły się chwalić naszymi brzuszkami. Ja jako mama wiem, że brzuszka po porodzie brakuje więc cieszmy się nimi jak najwięcej :-D:-D:-D
 
reklama
Ja już mam jakieś 3 kg na plusie, przez rzucanie palenia. Ale od tygodnia jestem wzięta ostro w garść i pilnuję się... ;) Może się jakoś wyrówna... Cycki jak donicki ;]






 
no jak ładnie :D mi na razie bardziej odstaje górna część brzucha (okolice żołądka) a to chyba związane jest bardziej z problemami trawiennymi.
 
hmmm a tak sie zastanawiam czy to jaki brzuch miały nasze mamy w trakcie ciązy może miec wpływ na to jaki my bedziemy miecc? słyszałyście o takim czyms ? bo u mnie w rodzinie kazda kobieta mówi że w czasie ciaży wyglądała jak ''maciora'' haha :p i mi mama powiedziała że zapewne też tak będę mieć :-)
 
reklama
coś w tym chyba jest, mojej mamie poszło w biodra na początku i u mnie jest podobnie, brzuch nie urósł a w spodnie się nie mieszczę ;) W końcu podobny mamy do naszych mam kod genetyczny i podobnie możemy wyglądać w ciąży :) Luisiana, pilnuj się, nie wcinaj za dużo słodyczy, to może bieg historii odwrócisz ;)
 

Podobne tematy

Do góry