reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
Gosiak Twój brzuch to nawet nie połowa mojego - ślicznie :-D



Efekt mojej wczorajszej sesji z Smile oraz powód mojego wieczornego doła. Dziękuję fotografce :*



34tc 010.jpg
 

Załączniki

  • 34tc 010.jpg
    34tc 010.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 108
No pięknie, kolejna szczupła:p:p:p super Gosiak:)))

Przypomniało mi się jak wczoraj byłam w szpitalu i w kolejce zagadałam jedną ciężarną... miała taki brzuszek jak ja albo nawet mniejszy... więc pytam na kiedy termin a ona : NA JUTRO :szok: :p:p:p już nic nie mówiłam:)

Madzia jakiego doła jakiego doła???? masz super foty, przy Tobie wyglądam jakbym już kilka tyg przenosiła:))))
 
Rany, Gosia, ja już nie pamiętam, kiedy miałam taki brzuszek...
Madzia - taki brzuszek to powód do dumy, a nie doła.

Ślicznie wyglądacie...
 
reklama
Madzia - sliczny brzusio !!! wygladasz kwitnaco :tak:

Dzieki Dziewczyny za mile slowa :-) choc mi on wcale az taki maly sie nie wydaje , moze zdjecie tylko tak wyszlo...w obwodze jakby nie patrzec 101 :-)
 
Do góry