reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

Co ja bym dała żeby po ciąży tak super wyglądać jak Wy. Niestety bez szans z moją nadwagą :zawstydzona/y:

Ciekawe czy to ostatnie zdjęcie z Tymkiem w brzuszku ?! :-) 39.jpg
 

Załączniki

  • 39.jpg
    39.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 230
reklama
Nie wiem czy będę miałą odwage pokazac swoje zdjęcie po porodzie bo mąż skomentował mnie, że "jeszcze bardziej mnie rozsadziło przez ostatni tydzień" :)
Zamieszczam zdjęcia z naszych wczorajszych "wojaży".

ogrod2.jpgbunkr.jpg

ja z brzuchem i mój garb :)
 

Załączniki

  • ogrod2.jpg
    ogrod2.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 252
  • bunkr.jpg
    bunkr.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 245
Dziewczyny, dzięki za miłe słowa :) mi jeszcze troche w bioderkach do figury sprzed zostało, w spodenki sie jeszcze nie dopne, ale wiem juz teraz, ze i to zejdzie przy prędkości życia jak obecnie :) dopiero po porodzie sie rozumie czemu mądry organizm narobił troszkę zapasu :) więc naprawdę nie martwcie sie, ze nie wrocicie do formy a może i lepszej, bo wrocicie na pewno i to szybciutko :)

Teri, laseczka!!!

Katka, Asia ślicznie wyglądacie mamusie :)
 
dzięki kochane ale ja tak jak anusia nie wchodzę jeszcze w swoje spodnie ale mam nadzieje że to sie zmieni bo musiałabym wymieniać całą garderobę ;) a pierwsze co zrobiłam jak zobaczyłam swoje kostki to ... załozyłam obcasy :-D cieszyłam sie jak głupia :-D:-)
teraz Wam sie wydaje że nie schudniecie tez tak mówiłam ale jedna wolniej druga szybciej i do zimy wszystkie bedziemy laseczki ;-):tak:
 
Anusiak,Teri suuuper :) świetnie wyglądacie :szok:
Katka,Aśka brzuszki jak ta lala :) ciekawe czy będzie okazja robić im kolejne zdjęcia ;-)

A mnie jakaś panika ogarnęła,że właśnie teraz PO porodzie to się dopiero roztyję.Póki co piszczałam,że Wojtek mi wszystko wyjada ale naprawdę on chyba nie chce wkurzać mamy i te zapasy wszelkie wyjada bo wagę mam +1,5kg większą jak z początków ciąży..A jak się urodzi no to już nie ma zmiłuj,kto mi tam wszystko odkurzy w środku :-( ja już nawet koszmary w nocy mam z tego powodu :baffled: więc podejrzewam,że będę najczęstszym gościem na wątku o gubieniu kg.
 
Cicho się tu zrobiło, wklejam dzisiejsze zdjęcie po poprzedniej ciąży brzuch dłużej mi się " utrzymywał" mam jeszcze z 5 kg na + ale i tak jestem zadowolona (chyba mi w cyce poszło)

brzuch2.png
 

Załączniki

  • brzuch2.png
    brzuch2.png
    22 KB · Wyświetleń: 213
reklama
Do góry