reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja chce żeby się mój zmniejszył bo wyglądam jak wieloryb. Mam sporą warstwę tłuszczyku na brzuszku a nogi i ramiona jak patyki :( W poprzedniej ciąży miałam ogromny brzuch, teraz pewnie jeszcze większy będzie :(
 
reklama
Oszczędzę Wam swoich rozstępów z poprzedniej ciąży i wstawię w ubraniu ;-) Na wysokości pępka to niestety oponka dodatkowo, ale jak na 7tc to i tak całkiem spory brzuś...

1468701_653140501373468_1285505615_n.jpg
 

Załączniki

  • 1468701_653140501373468_1285505615_n.jpg
    1468701_653140501373468_1285505615_n.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 146
sergeevna ale widać :D ja też miałam oponkę, ale teraz u mnie to juz widać i się nie wstydze jak kiedyś tylko dumnie chodzę z brzuszkiem. Chociaz poki co nie pokreslam, byle do stycznia.
 
ale piekne!!! sergi tak sie musialam dobrze przyjrzec coz to za czesc ciala, obstawialam posladki hi:-D a tu taki piekny okraglutki brzunio!!!
ja mam ciagle uczucie wzdecia i nie czuje ze moj jest choc troche ciazowy, wiec jak za starych dobrych czasow maskuje sie a uwydatniam to co mam ładne :sorry2:
 
Dziewczynki bardzo ladne brzuszki, w nastepnym tygodniu wstawie swój ,ale musze wybrać dzień bez wzdęcia bo inaczej to nie będzie ciążowy brzuszek tylko wzdeciowy :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry