reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2012' rozpoczęty przez mama2006, 22 Czerwiec 2011.

1. mama2006

mama2006 Fanka BB :)

Witajcie. To i ja otworzę nowy temat :-)
    Tutaj wklejajmy zdjęcia Naszych rosnących brzuszków ;-) z opisem tygodnia, w którym jesteśmy :-)

2. soglam

soglam Fanka BB :)

Załączniki:

3. reklama
  4. Paluszek_

Paluszek_ Fanka BB :)

Soglam, tak zdjęcie zrobiłaś ze głównie reke widac:):) hihi a brzuszek ładny bedzie co porównywac za kilka miesiecy;) ja juz tez sobie psrtyknelam ale jakos tak pokracznie wyszłam...może maz mi jakos przy okazji cyknie, albo wstawie to koślawe:p

5. trina79

trina79 Mamusia Lili i Maciusia

Ja mam z pierwszej ciąży robione co tydzień ale od 3 miesiąca, jak juz zagrożenie minęło, ten sam kadr, żeby porównac. I jeszcze pare filmików brzucha jak sie Macius gimnastykował i wszystko falowało. Fajna pamiątka :-)

6. soglam

soglam Fanka BB :)

Paluszek nie marudź tylko powieksz sobie zdjecie to zobaczysz:):):)
    Ja mam plan co 6 tygdoni uwieczniac dla siebie a dla was moge robic czesciej jak bedziecie chciały:)

7. Paluszek_

Paluszek_ Fanka BB :)

No dobra dobra zdjecie ładne:);) Ja uwielbiam oglądać ciążowe brzuszki nawet takie po któ®ych jeszcze nie widać, że ciążowe:) ile juz przejrzałam wątków brzuchowych na forum zachwycając się każdym;) więc niecierpliwe czekam na nasze fotki:) i oby było ich jak najwięcej:) Ja tak planuje robić co dwa tygodnie (może na początku co 3 ) a jak wyjdzie to zobaczymy...jak bede sie czuła jak hipopotam to pewnie na zdjecia nie bede miała ochoty:p

8. mama2006

No jakie ładne brzuszki ;)

Jak ja swój wstawię to się załamiecie :p bo wyglądam jakbym była w 4 miesiącu już. No ale mi została po Kubie dość duża ,,oponka,, mam nadzieję, że teraz mi zniknie po 2 dziecku ;)

Zaraz zgram na kompa i dodam :p

9. mama2006

A o to i moja ,,oponka,, :-D

W pierwszej ciąży nie robiłam sobie zdjęć - to teraz trzeba to nadrobić ;-)

Załączniki:

10. reklama
  11. *Agatka*

*Agatka* Fanka BB :)

:))) No jak dla mnie to już 5 miesiąc :) Nie no... a tak poważnie... to przynajmniej do jakiegoś czasu nie będziesz musiała się martwić o rozstępy... ja też mam fałdkę na brzuchu i cały czas próbuję wmówić mężowi, że jest to taki specjalny zapas skóry dla naszego bobaska, że jak będzie rosnąć to łatwiej brzuszkowi będzie się rozciągać.... buhahhaha każdy sposób jest dobry, żeby usprawiedliwić sobie nadmiar tam i gdzie indziej... :)))))

12. aguula

aguula Fanka BB :)

IMGP5433.jpg

Skonczony 8 tydzien. Brzuchol juz wystaje :cool2:

Poleć forum