reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

HPIM4249.jpg
moje pierwsze zdjęcie brzuszka :) 17tc :)
kurcze dopiero teraz widzę jak urósł a był taki płaski idealnie przed ciążą :p
 
reklama
Wreszcie mam zgrane pliki z aparatu :) zdjęcia są specjalnie robione z samego rana, wtedy brzuszek jest po wizycie w wc i jeszcze bez jedzenia ;-) Wieczorem to czasem jest taki mały bębenek napięty. Pierwsze zdjęcie mam zrobione w 6 tygodniu, żeby było wiadomo do czego wracać :-D potem w kolejności tygodnie: 9, 11, 14.
 

Załączniki

  • VI tydzein.jpg
    VI tydzein.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 71
  • IX tydzienb.jpg
    IX tydzienb.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 55
  • XI tydziena.jpg
    XI tydziena.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 62
  • XIV tydziena.jpg
    XIV tydziena.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 67
ja muszę zrobić ten brzuch wieczorem :-D to zobaczycie małą różnicę. Widać brzuszek mały bo mały, ale widać ;P kontrast przy wystających żebrach. Ja tam trochę sie martwię, bo nie przybieram specjalnie na wadze. Ja chudnę, ale dzidzia rośnie, to ważne. Od dziś zaczynam dodatkowe suplementy brać - kwasy omega i wapno. Chyba spalam zapasy tłuszczu z ud;-) Moja optymalna waga to było 51 i wygląda, że do niej schodzę. Trudno, pewnie tak ma być. Moja mama w 1 ciązy przytyła tak ok 10 kg, w 2 ciąży 9 kg.
 
geniusia ja widze róznice:) szczególnie na zdjęciu z 11 tyg, u mnie miedzy 12-14 było podobnie...ale tak od tygodnia brzuch sie wybija smiesznie bo raz jest, a raz nie... taka lekko szpiczasta kulka na samym środku brzucha tak pod pepkiem - normalnie obcy:)
 
Nie zamartwiaj się ja mam spory brzuszek ale waga znowu 50kg. Było 52 ale wróciły mdłości i wymioty i waga spadła.
 
reklama
Do góry