reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
a ja już doczytałam że spiczasty to chłopak, chociaż nie bardzo w to wierzę bo w pierwszej ciąży miałam okrągluchny a urodził się chłopak jak sie patrzy, teraz też raczej okrąglutki z resztą same spójrzcie. Kiepski kąt, ale zawsze coś. Znajdę statyw to zrobię lepsze;)

10t4dc.jpg
 
a ja myślałam ze mam duży brzuszek, ale jak patrzę na wasze to nie jest taki wielgachny tylko w sam raz, ale sie ciesze ze mamy juz takie ladne brzuszki :)
postaram sie zrobic foto :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ale macie brzucholki....a Vanilia Twój to rewelacja...juz wyraźnie widać....ale Wam zazdroszcze....u mnie to jak się wypne to coś tam może i widać...Postanowiłam sobie ze jak na prenatalnym bedzie wszystko ok to zaczne robić raz na dwa tygodnie zdjęcie, już regularnie;) bedzie potem co porównywać i do czego wracac;)
 
Na temat brzuszków to słyszałam, że jak jest okrągły to na chłopca, a jak spiczasty to dziewczynka. Moja bratowa miała spiczasty i wyszła dziewczynka :)
Fajne macie brzuszki, ciekawe kiedy u mnie będzie coś więcej widać ;-)
 
A ja nie mam fotki, ale brzuch idento jak u Vanilii! Trochę mnie to przeraż, bo dopiero 10 tydzień a już 10 cm w obwodzie więcej!
W pierwszej ciąży dobiłam do 99 cm, teraz chciałabym mniej, ale rzeczywiście przy drugim dziecku dużo szybciej rośnie brzuchol:)
 
Macie fajne brzuszki dziewczyny! Ja to kurcze jakoś nic nie widzę, dotykam sobie brzuch to mam tu jakoś tak twardy, ale nie widać jeszcze nic. A chciałabym oj bardzo :) Heh w zasadzie nie wiem czy to mój brzuszek sadłusiek czy powiększona macica. Ciężko mi to wyczaić.
 
reklama
Do góry