reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

z dzisiaj - 37 tygodni za nami:)

IMG_0081.jpgIMG_0111.jpgIMG_0206.jpgIMG_0213.jpgIMG_0104.jpgIMG_0086.jpgIMG_0088.jpgIMG_0094.jpgIMG_0100.jpg
 
reklama
Arlij śliczne zdjęcia- córa prześliczna ale to już pisałam, że napatrzeć się nie mogę no i Ty masz figurę jak modelka- połknęłaś piłkę, przyznaj się :p
 
ArliJ, Wasze zdjęcia są rozbrajające, Nadia będzie cudowną siostrzyczką, a od Ciebie tyle ciepła bije, że aż mi się miło robi, jak patrzę na Twój uśmiech
 
oj dziękuję za tyle miłych słów!!!!!! nie przesadzałabym z ta figurą modelki bo przytyłam juz prawie 11kg i wcale się nie czuję lekko:-) a do tego to też chyba te zdjęcia jakoś korzystniejsze niż rzeczywistość. Natomiast o tym cieple jak pisałaś galwaygirl to każda z Was to ma jak patrzę na Wasze zdjęcia, to siedzi w nas głęboko w końcu za chwilę będziemy już mami w pełni tego słowa i to promieniuje z nas wszystkich, nie tylko ode mnie:).

a co do córeczki no cóż nieskromnie powiem, że dla mnie jest najcudniejsza i najkochańsza na świecie i kocham tego gada małego ale dziękuję bardzo za miłe słowa pod jej adresem:). Na razie zapowiada się na wspaniałą siostrę i jak tylko my tego nie schrzanimy to będzie dobrze i nie poczuje mniejszej uwagi...
 
reklama
Też sie nie moge napatrzeć jakie fajne brzuszki macie. Mój juz wilki jak hipopotam - mąż nie mówi do mnie inaczej jak "grubasku" - bo przecież zaraz juz nie będzie mógł:D
 
Do góry