reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

Jako, że to już końcówka, stwierdziłam wczoraj wieczorem, że warto zrobić pamiątkowe zdjęcie... i jestem w szoku jak w ciągu ostatnich 3 tygodni się zmieniłam. :angry::szok:

36 i 39 tc.jpg
 
reklama
Dee_ ale widoczna zmiana:-) ale śliczny brzusio.Poluni napewno w nim bardzo wygodnie i dlatego nie spieszy się jej na ten świat:-D:-D
 
a to już chyba nasze ostatnie zdjęcia z brzuszkiem, chyba że dotrwam do weekendu to nam siostra zrobi razem we troje;) a właściwie czworo:)

taka miałyśmy dzisiaj zabawę;)

IMG_0516.jpgIMG_0519.jpgIMG_0532.jpgIMG_0535.jpgIMG_0536.jpgIMG_0569.jpgIMG_0551.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0545.jpg
    IMG_0545.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 244
  • IMG_0553.jpg
    IMG_0553.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 239
  • IMG_0563.jpg
    IMG_0563.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 250
Do góry