reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama

Załączniki

  • DSC_5347.jpg
    DSC_5347.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 323
Soglam, tak zdjęcie zrobiłaś ze głównie reke widac:):) hihi a brzuszek ładny bedzie co porównywac za kilka miesiecy;) ja juz tez sobie psrtyknelam ale jakos tak pokracznie wyszłam...może maz mi jakos przy okazji cyknie, albo wstawie to koślawe:p
 
Ja mam z pierwszej ciąży robione co tydzień ale od 3 miesiąca, jak juz zagrożenie minęło, ten sam kadr, żeby porównac. I jeszcze pare filmików brzucha jak sie Macius gimnastykował i wszystko falowało. Fajna pamiątka :-)
 
Paluszek nie marudź tylko powieksz sobie zdjecie to zobaczysz:):):)
Ja mam plan co 6 tygdoni uwieczniac dla siebie a dla was moge robic czesciej jak bedziecie chciały:)
 
No dobra dobra zdjecie ładne:);) Ja uwielbiam oglądać ciążowe brzuszki nawet takie po któ®ych jeszcze nie widać, że ciążowe:) ile juz przejrzałam wątków brzuchowych na forum zachwycając się każdym;) więc niecierpliwe czekam na nasze fotki:) i oby było ich jak najwięcej:) Ja tak planuje robić co dwa tygodnie (może na początku co 3 ) a jak wyjdzie to zobaczymy...jak bede sie czuła jak hipopotam to pewnie na zdjecia nie bede miała ochoty:p
 
No jakie ładne brzuszki ;)

Jak ja swój wstawię to się załamiecie :p bo wyglądam jakbym była w 4 miesiącu już. No ale mi została po Kubie dość duża ,,oponka,, mam nadzieję, że teraz mi zniknie po 2 dziecku ;)

Zaraz zgram na kompa i dodam :p
 
A o to i moja ,,oponka,, :-D

W pierwszej ciąży nie robiłam sobie zdjęć - to teraz trzeba to nadrobić ;-)
 

Załączniki

  • 7-8 tydzień.JPG
    7-8 tydzień.JPG
    17,7 KB · Wyświetleń: 313
A o to i moja ,,oponka,, :-D
W pierwszej ciąży nie robiłam sobie zdjęć - to teraz trzeba to nadrobić ;-)

:))) No jak dla mnie to już 5 miesiąc :) Nie no... a tak poważnie... to przynajmniej do jakiegoś czasu nie będziesz musiała się martwić o rozstępy... ja też mam fałdkę na brzuchu i cały czas próbuję wmówić mężowi, że jest to taki specjalny zapas skóry dla naszego bobaska, że jak będzie rosnąć to łatwiej brzuszkowi będzie się rozciągać.... buhahhaha każdy sposób jest dobry, żeby usprawiedliwić sobie nadmiar tam i gdzie indziej... :)))))
 
reklama
Do góry