reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

ojjjjjjjj dawnooo mnie nie bylo i jestem nawet teraz przelotem! tak za wami tęskniłam cieszę sie ze teraz mam chwile by do was zajrzec wrzuce zdjęcie synka : całuję was kochane i gorąco pozdrawiam!!!:))
 

Załączniki

  • DSC07178.jpg
    DSC07178.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 144
  • DSC07183.jpg
    DSC07183.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 130
  • DSC07113.jpg
    DSC07113.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 134
  • DSC07244.jpg
    DSC07244.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 129
reklama
Chyba nowosci powkładali bo taki mus owocowy w torebeczkach z zakretką(jak bakusie) od 14miesiąca ,chrupaczki takie duze po dwa pakowane fajne bo sie nie krusza i duze są.Ta kaszka z dodatkiem soku,w sumie tez daję teraz mimo ze od 4:):):) darowanemu koniowi hehehe:)
 
Chyba nowosci powkładali bo taki mus owocowy w torebeczkach z zakretką(jak bakusie) od 14miesiąca ,chrupaczki takie duze po dwa pakowane fajne bo sie nie krusza i duze są.Ta kaszka z dodatkiem soku,w sumie tez daję teraz mimo ze od 4:):):) darowanemu koniowi hehehe:)
pewnie, jakby mnie dali tez bym nie patrzyla czy to po roku czy od 4 miesiaca :-)
 
ale swietna paczka.
tylko najlepsze jest to, ze kaszka jest po 4 miesiacu :-)
mogli juz dac bardziej dostosowana do wieku :-)

moniska wiesz one ze względu na smak są grupowane na te miesiace i mój Franko z reguły chce tylko te po 4 i po 6:) Wartość odżywcza ta sama więc nie wciskam innych.
 
reklama
Po prostu słodziaki te nasze dzieciaki a to mój rozbójnik na pierwszym zdjęciu z podbitym okiem bliskie spotkanie z drzwiami ;(
 

Załączniki

  • DSC03700.jpg
    DSC03700.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 132
  • DSC03711.jpg
    DSC03711.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 134
Do góry