reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych zdjęć

Geniusia zazdroszczę, my niestety nie skorzystaliśmy z pięknej złotej jesieni tego roku, małż ciągle w pracy, ale na wiosnę sobie z małym odbiję:D
 
reklama
ja jestem szczupła dosyć, więc Mój twierdził, że mam większy brzuch niż nasza ciężarna koleżanka jak była w tym samym miesiącu. Ale ja mam "wąską górę", 2 rozmiary różnicy niż mój "dół", więc takie wrażenie to kwestia moich proporcji :)

Cysia :) z tym że ja mam trochę młodszą ciążę :) więc to też swoje robi. Jeszcze stopy zza brzucha widzę ;-)
 
To i ja się pokaże:-)
 

Załączniki

  • 30 tydzien.jpg
    30 tydzien.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 129
Pewnie :-D bo my wszystkie piękne jesteśmy :zawstydzona/y:
wczoraj kiedy próbowałam się skupić na czymś innym niż na bólu dziąsła przerobiłam troszkę fotkę z m.
W końcu jesteśmy na zdjęciu we trójkę ;-)
trójeczka.jpg
 
cudnie :-)
ja sobie uswiadomilam, ze w sumie nie mamy ciazowych zdjec :szok::-D we wrzesniu kupilismy wypasiona lustrzanke i fotografujemy ....jedynie naszego psiaka :-D
 
reklama
Maron - no za miesiąc będziesz fotografować tylko swoją córcię :-) przerabiałam to ;-) teraz mało co zdjęć robimy, ale na początku kilkaset tygodniowo :szok: młoda już taka obfotografowana nie będzie, uroki bycia drugim dzieckiem :zawstydzona/y:
 
Do góry