reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

*Miłka*

Mama Milutka i Helenki
Dołączył(a)
16 Lipiec 2006
Postów
6 761
Miasto
Katowice
Tutaj możemy wklejać nasze zdjęcia. jeśli oczywiście ktoś z nas ma tylko na to ochotę;-):tak::-D co by nie zaginęły w gąszczu korespondencji na wątku głównym ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Oficjalnie rozpoczynam moim brzucholem zdjęcie zrobione 2 tyg temu ,drugie i trzecie to miesiac przed porodem Julki no i mój skarbuś pierwsze minuty :-)
 

Załączniki

  • IMG_1986.jpg
    IMG_1986.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 326
  • IMG_3037.jpg
    IMG_3037.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 311
  • IMG_3380.jpg
    IMG_3380.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 344
  • IMG_3034.jpg
    IMG_3034.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 324
Milka mam podobny brzuszek do ciebie :) tez sie taki szpiczasty robi ;-)
te 2 to na miesiac przed porodem ?? wow maly mialas brzuszek z boku , bo juz jak jest z przodu to calkiem spory :-)
sliczna mama i corcia :))))
 
Milka mam podobny brzuszek do ciebie :) tez sie taki szpiczasty robi ;-)
te 2 to na miesiac przed porodem ?? wow maly mialas brzuszek z boku , bo juz jak jest z przodu to calkiem spory :-)
sliczna mama i corcia :))))
strasznie ubolewalam nad tym ze taki mały, zawsze marzyl mi sie taki ogromniasty:-D na porodowce polozne mowily mi ze chyba za wczesnie przyszlam rodzic, a ja po prostu mialam tak malo wod i brzuch taki mały..
 
Oj to ja muszę sobie zdjęcie zrobić ja teraz już mam niewiele mniejszy brzuszek od tego twojego przed porodem :-) a przytyłam tylko 2 kg.
Ale mam nadzieje że tak jak przy Lenie później troszkę przystopuje.
 
Super dziewczyny Miłka!!!
Anulka ja już się brzuszka nie mogę doczekać :))
To ja wklejam zdjęcie z mojego ślubu.. ze szczęściem wymalowanym na twarzach :-):-):-):-)DSCF1276.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry