reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
a ja za swoim brzusiem trochę tęsknię i za kopniaczkami też ;-) dobrze że filmiki i zdjęcia pozostały :)

Oj mi już było ciężko pod koniec ale rozumiem Cie elifi w 100%. Kopnięcia na dzień dobry, na dobranoc a potem coś czego zazdroszcze wszystkim dziewczynom, których dzieciaczki jeszcze w brzuszkach...ten moment kiedy pierwszy raz widzisz swoje dziecko. Oj przyznam że wiele pięknych widoków w życiu widziałam, ale wszystkie w sumie oddałabym za to żeby jeszcze raz zza parawanu móc zobaczyć tego swojego małego skrzata całego upapranego w mazi płodowej, zawieszonego na pepowinie. Aż łza się w oku kręci... :)
 
Ilonka super brzusio :)

nie tylko ja tesknie za brzuszkiem juz i kopniaczkami , dobrze wiedziec :)
szybko strasznie zleciala ta ciaza ...


Oj mi już było ciężko pod koniec ale rozumiem Cie elifi w 100%. Kopnięcia na dzień dobry, na dobranoc a potem coś czego zazdroszcze wszystkim dziewczynom, których dzieciaczki jeszcze w brzuszkach...ten moment kiedy pierwszy raz widzisz swoje dziecko. Oj przyznam że wiele pięknych widoków w życiu widziałam, ale wszystkie w sumie oddałabym za to żeby jeszcze raz zza parawanu móc zobaczyć tego swojego małego skrzata całego upapranego w mazi płodowej, zawieszonego na pepowinie. Aż łza się w oku kręci... :)

oj tak ten moment kiedy pierwszy raz zobaczylam swoje malenstwo byl najcudowniejszy w zyciu !
mozna by sie bylo uzaleznic od porodu hehe
 
hej dziewczynki, długą przerwe miałam w zaględaniu na forum ale to przez to, że miałam problem z komputerem a ivczasu mało bo... urodziłam córeczkę Liliankę;) gratuluję wszystkim mamom, które już mają swoje maleństwa na świecie i trzymam kciuki za te, które jeszcze mają "spokój" bo dzidzie są w brzuszkach. właścieiwe powinnam przenieść się na forum z września bo chociaż termin miałam na 3 października to urodziłam 24 września z powodu rozpoczynającego się zatrucia ciążowego. mała ważyła 2990 i miała 49 cm.
100_5500.jpg
 
Ostatnia edycja:
Noooo a tak chciałyśmy się pozbyć już tych brzuszków :-D:-D

Nawet mój Mężu tęskni za brzusiem :-p
i marzy o kolejnym :happy2: na co ja "chyba nie ze mną" :-D
 
reklama
Oooo ja nie tęsknię za brzuchalem absolutnie!!! już się nie mogę doczekać jak mi całkiem zniknie ten flaczek po porodzie, bo jeszcze odrobina została. Tak się ciesze że znów jestem płaska że się na samą siebie nie mogę w lustrze napatrzeć :-D:-D:-D Zdecydowanie wolę moją córcie po tej stronie brzuszka
 
Do góry