reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

Asionek brzuszek piękny i niezła laska z Ciebie :).



Ja mam dokładnie tak samo jak chodzi o brzuszek :). Wszyscy znajomi pytają czy ja na pewno jestem w ciąży i jak na tym etapie można mieć wklęsły brzuch :p. Ale wielkość dziecka w normie, wody w normie więc pewnie skurczybyk wszystko sobie poprzestawiał tak że na żółądek naciska i stąd ciągłe bieganie z woreczkiem :).

Zastanawiam się czy nagle np. na 3,4 tygodnie wyskoczy do przodu znienacka czy dalej będzie się wpychał do środka :-). Jak tak to przeprowadzimy pierwszą poważną rozmowę.

Kingolinka oddaj mi troche ze swojego rozmiaru!!! Mi napoczątku ciąży trochę opuchły.... (tak do pełnego A :zawstydzona/y: ) a teraz znowu wróciły do normy!!! A w końcu byliśmy na dobrej drodze....i nagle w tył zwrot :(.

Oj z chęcią oddam, bo poki co jedyne kilogramy ktore mi przybyly to w biust... aha i co zauwazylam ze pod koniec dnia wywala mi brzuszek i mam jak pilke, a rano jak sie budze znowu normalny...???
 
reklama
No No Asionek laseczka z Ciebie :)
Ja dopuki nie zjem to nie widać, ale jak pojem to wieczorkiem już można cokolwiek zobaczyć:) No ale cyc to mam chyba większy kochana :)
 
Prosze bardzo taki brzuchol mam. Na razie to slabo mi sie podoba bo taki nie wiadomo od czego, jakbym sie niezle objadla grochowki :-D 20110408063.jpg
 
Prosze bardzo taki brzuchol mam. Na razie to slabo mi sie podoba bo taki nie wiadomo od czego, jakbym sie niezle objadla grochowki :-D Zobacz załącznik 344144
Tez mam taki :-D:-D Czuje sie bardziej grubaskiem niz prawdziwa ciezarowka :-)

na zachete wklejam fote mojego bebzna i czekam na wasze brzuszki !! :)))))))))))

MySex.jpg
A to prawdziwe poczatki pieknego brzucholka :tak: JA sobie jeszcze poczekam, ale moze i dobrze, przeciez nie uciecze :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
u mnie jeszcze mało widać więc nie wklejam :-p muszę podhodować dzidzkę (tak nazywa brzuch córka) to coś wkleje,

gosiane -brzucho niezłe :tak:
 
Do góry