reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Lorelain fajnego masz synka, a na tym fortepianie to tak fachowo wymiata bo na nartach to widze juz wprawiony :)
 
Lorelain superowy brzusio:-) Moj tez tak wyglada na wieczór, jestem w szoku bo w pierwszej ciązy do 5 m-ca nic nie było widać.
 
ja tez jestem w szoku...nawet nie moge normalnie siedziec bo czuje jak uciskam na brzuch ... i jest mi strasznie gorąco ... cały czas odruchowo ten brzuch odkrywam :sorry:
 
nie no dziewczyny sa ale macie brzucholki :-). Moj to raczej pozostalosc po poprzedniej ciazy i z powodu braku diety jest widoczny
:-D

Lorerein jakby moj R zobaczyl Twojego synka na nartach to by pozazdroscil, on koniecznie chce zebysmy pojechali z kuba w przyszla zime w gory zeby pojezdzic. Fajowo tam macie.
 
skad wy macie takie brzuchy:)) u mnie nic nie widac:)) ciekawe kiedy cos sie u mnie zacznie przy dwoch babelkach:)
 
jutrzenka - ja mam fajne górki z wyciagami juz 30 min od mojego domku więc po prostu żal nie jechać ... droga zabawa bo za każdym razem młodemu musze wypożyczać sprzęt ... w przyszłym roku pomysle o instruktorze ale to 70 zł za godzine wiec masakra .... puki co Mati bedzie chodził na judo .... zapisywałam go w grudniu , ale ze połowa dzieci w grupie złapała ospe to zajecia były wstrzymane i grupa rusza znowu od 1 marca. Jestem ciekawa czy mu sie spodoba :-p

palu - podobno w drugiej szybciej wychodzi brzuch .... ja w pierwszej ciąży długo byłam płaska ... taki jak mam teraz to mialam chyba dopiero w 4 miesiącu :sorry:
 
reklama
Do góry