reklama

Galeria rosnących brzuszków...

Temat na forum 'Archiwum mam wrześniowych'10' rozpoczęty przez dorotka.1, 11 Styczeń 2010.

1. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

z racji tego ze juz niedlugo pojawią sie piewsze zaokrąglenia
    rozpoczynam ten milusi wątek--m2 naszych pociech:-):-):-)

2. Hausfrau

Hausfrau Fanka BB :)

Rok temu trochę mi sie przytyło i miałam takie sadełko na brzuchu, że wszyscy mysleli, że jestem w ciąży! [​IMG]
    To było okropne, zwłaszcza dla rozmówców, kiedy na pytanie "Kiedy już bedzie maleństwo?" słyszeli: "Ależ ja po prostu przytyłam!"

3. reklama
  4. pysia_23

pysia_23 Gość

Ja również już mam brzuszek który pojawił się gdy przytyłam 10 kg przez tabletki na lęki i depresję... :(

5. lilula8891

lilula8891 Fanka BB :)

a u mnie sie powoli coś pojawia ale najbardziej wieczorem nie wiem czemu a spodni to już żadnych nie dopne

6. wanilia_sky

wanilia_sky Przyjaciółki 2008

Z tym wypchanym brzuszkiem wieczorem to chyba normalne, ja tez tak mam. Wyglądam jakbym była w 4 m-cu, a rano już nic nie widać

7. justysia85

justysia85 Fanka BB :)

LILULA pewnie chudzinka z CIEBIE ,CO????
    Pewnie dlatego!;-)
    Ja juz nawet o moim wandziole nie pisze.
    Miałam chodzic na aqaua aerobik,obiecałam sobie rolki na wiosne ,mąz już chciał mi kupić ,żeby były z głowy.
    I co , i co??!!!:wściekła/y::wściekła/y::-D

8. lilula8891

lilula8891 Fanka BB :)

nie no do chudej to mi brakuje mam normalną wage wcale taka szczupła nie jestem a teraz to juz mi ze 3 kilogramy przybrało nie wiem prezed ślubem miałam najmiejsza wage w moim życiu a teraz juz wrociłam do normy az sie boje ze jakiś klops ze mnie będzie:-)

9. aga26ka

aga26ka Fanka BB :)

Dziwne, zaczynam sie zaokrąglać,chyba jeszcze za wczesnie na to,ale juz w żadne spodnie sie nie dopinam. Piersi ciągną bardzo i jeszcze ciągle jestem senna.

10. reklama
  11. Trixi

Trixi Wrześniowka 2010 i 2011

U mnie ze spodniami tez juz problem :)

12. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

zaczelam ten wątek to dla odwagi Wam wkleje
    to moj dzisiejszy 8tc i 6dni:-)

Poleć forum