reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Dołączył(a)
15 Sierpień 2011
Postów
4 979
Miasto
Śląsk
Zapraszam do dzielenia się swoimi zdjęciami.
Testami, zdjęciami USG, brzuszkami
wszystkim czym chcecie się pochwalić
:-D:-D:-D

 
reklama
No to...tłuścioch mój na pierwszy ogień. Czuje już niestety,że rośnie. Nie moge wciągać brzucha, swedzi mnie skora. U mnie,że to prawdziwą ciążą będzie widać za 100 lat,bo teraz już mam benson jakbym za tydzień miała rodzic.;-)
 

Załączniki

  • 1389211995387.jpg
    1389211995387.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 269
  • 1389212027819.jpg
    1389212027819.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 250
WP_20140109_10_28_05_Pro.jpgNo to przyszla i kolej na mnie.... Prosze oto moj brzuszek w 9t3d... Jak dla mnie jest przeogromny.

Fiufiu faktycznie Cie odrobinke wybrzuszylo :) dzidzia ladnie rosnie
 

Załączniki

  • WP_20140109_10_28_05_Pro.jpg
    WP_20140109_10_28_05_Pro.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 282
Ostatnia edycja:
Wooo dziewczyny a to brzuszki z kiedy?

Fiufiu u Ciebie to chyba z wieczorka? a Domi z rańca?
Ja mam duży jak mnie wzdymnie albo cosik zjem a tak to chyba jeszcze nie widać aż tak, wciągnąć tylko nie moge ;p

Śliczne brzuszki macie. Chwalcie się, reszta dziewczyn też bo na pewno jest co pokazywać :-D
 
Hoho, ale macie brzuchole :)
Domi ciekawe co będzie w sierpniu :p

U mnie też już widać małą górkę, zwłaszcza wieczorem. W sobotę zrobię zdjęcie, to będzie równo 11 tc
 
to się nazywa "ciązowy brzuszek"
u mnie nic nie widać, chodzę w normalnych dzinsach jeszcze, wieczorem jedynie po całym dniu jedzenia dopiero widać brzuszek
postaram się wrzucić fotkę w 11 tygodniu, czyli za parę dni
tymczasem zdjęcie dzidziolka z wczoraj :))
 

Załączniki

  • IMG_3537.jpg
    IMG_3537.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 228
ja podejrzewam ze do sierpnia nie dam rady . Zobaczymy co mi jutro polozna powie. Najlepsze jest to ze mam -1kg na wadze.
 
Domi - moja koleżanka tez z bliżniakami miały na poczatku duży brzuszek i w 9 tyg. bylo widać, że jest w ciazy, ale potem troche przystopowało i wcale tragicznie nie wyglądala :)))
 
reklama
Do góry