reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja w upały chodzę po domu bez stanika i bez majtek :-) tylko w takiej przewiewnej sukienuni... i dobrze mi z tym!!
Normalne staniki mi już pzreszkadzają a nie kupiłam jeszcze tych delikatnych do karmienia, bo ciągle nei wiem czy mi jeszcze cycochy nie urosną...
 
ahm, no nie chciałam się jakoś tu wybijać, ale majtochów po domu to ja też nie lubię, getry, spodnie dresowe albo kiecka i heja:)))
 
ojej, nie cierpie chodzic bez bielizny, jest mi jeszcze gorzej, bo nie ma co wciągać potu w upał
 
Oj nie :no:bez majtochów teraz to u mnie porażka, bo ciągle coś cieknie i mam nieprzyjemne uczucie, tylko w nocy z gołą pooopą, ale w dzień takie jakieś nieduże kawałki materiału to zakładam z wkładką:-D:rofl2:
 
ja też bez chomąta - niech sobie dyndają :-D ale majtochy muszą być, żebym zauważyła jakieś upławy, zmiany no wiecie
 
reklama
Wrzuce.....nie wiem czy opadl:baffled:dziwnie jakos bo reka pod cycuchy wchodzi a zgaga nie idzie precz...sikam jak szalona i w gaciach tez dziwnie ale takiego jajeczka z dolu to nie mam.
Wiem jedno - brzuch urosl heheheh eureka:-D

Ps.Ja nie dyndam - to ponoc najlepszy sposob na oklapniete piersi po ciazy. Zawsze mialam maciupkie i bez po domu latalam, a teraz to w chomacie:-D

Ps2: Z lewej 33+1 z prawej 36+1 tydzien
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry