reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hmm, no to moze rzeczyiwscie mi sie wydaje. ale zeby opadł tez nie widze. nie wiem, moze wtedy jak robilismy fotki bylam bardziej najedzona albo sobie wkrecam juz jakies dziwne rzeczy. ja chce juz urdzic (choc z drugiej strony wcale nie :szok: )
 
Dzieki dziewczyny!!!Teraz to wam wrzuce fotkie jak rzeczywiscie opadnie;-)
Nervita - zylki sa ale blade:tak:za to na piersiach jak wszystkie doplywy Wisly:-D
najwazniejsze ze rozstepow niet:rofl2:
Martuska - ciezko stwierdzic bo oba zdjecia sa z innej perspektywy robione, czasami tez dziecie sie inaczej ulozy i brzucho wydaje sie taki nieswoj:baffled: A moze opadl? Tylko musialabys zrobic zdjecie calkiem z boczku.
 
martuska na tym pierwszym zdjeciu "na golasa" wyglądasz dojrzalej zdecydowanie, a brzuchol masz śliczny, nie wiem czy opadniety w porównaniu z tym drugim zdjęciem (co wczesniej wstawiłaś) ale luz miedzy piersiami a brzucholem to masz sporawy Ci powiem:)

aha i takie zdjęcie bym skasowała żeby Ci trolle nie podkradły do neta...:tak:
 
Martuśka - śliczne zdjęcia!! Pięknie wyglądasz i chyba w ogóle nie przytyłaś - sam brzuś. Co do tego rozmiaru, to ciężko powiedzieć bo perspektywa inna na kazdym zdjęciu :-) Ale chyba mało prawdopodobne, zeby się zmniejszył :-)
 
Cudnie wyglądasz!!! Zmniejszyć się nie zmniejszył :) ale może się dzidziol inaczej ulożył/zszedł niżej i też brzuch innego kształtu dostał?
 
reklama
martuska na tym pierwszym zdjeciu "na golasa" wyglądasz dojrzalej zdecydowanie, a brzuchol masz śliczny, nie wiem czy opadniety w porównaniu z tym drugim zdjęciem (co wczesniej wstawiłaś) ale luz miedzy piersiami a brzucholem to masz sporawy Ci powiem:)

aha i takie zdjęcie bym skasowała żeby Ci trolle nie podkradły do neta...:tak:

ojej, to to nie jest jakiś zamkniety wątek? :szok: a ja tu tak fotki wrzucam :/ to jak wroce zajme sie usuwaniem wszystkich.

a taką przerwe, tzn. brzuch tak na dole a nie juz od żeber to mam od początku, może ldatego nie widze czy opada czy nie..
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry