reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Od
30 Grudzień 2008
Miasto
M.
Odpowiedzi
0
A to ja i mój brzuszek 39 tydz. jakieś 13-14 kg na plusie zdjęcie robione 22.VIII.2010r. ;-)
Yfrog Image : yfrog.com/n1kopiaimg3916j
Brzuszek bardzo podobny do mojego tylko troszkę mniejszy, no i Ty masz jeszcze wysoko a mój opadł już ok 2 tyg temu i nadal cisza ;-) Ale trzeba przyznać że sierpnióweczki brzuszki mają śliczne, zgrabniochy same :-D Jak znajdę w sobie trochę weny twórczej to tez wstawię zdjęcie, ale nie obiecuję.

Od
25 Styczeń 2010
Odpowiedzi
0
Brzuszek bardzo podobny do mojego tylko troszkę mniejszy, no i Ty masz jeszcze wysoko a mój opadł już ok 2 tyg temu i nadal cisza ;-) Ale trzeba przyznać że sierpnióweczki brzuszki mają śliczne, zgrabniochy same :-D Jak znajdę w sobie trochę weny twórczej to tez wstawię zdjęcie, ale nie obiecuję.
no właśnie ja nie widzę i nie czuję by mi opadł. Ogólnie to na razie żadnych objaw porodu... a termin tuż, tuż. Czekam na fotkę pięknego brzuszka :-)

Od
1 Luty 2010
Odpowiedzi
0
Anecia1111 niestety ale muszę zburzyć Twój pogląd na temat zgrabności sierpniówek. Ja jestem słoniem i do zgrabności jak stąd do nieba.
A panience to zazdroszczę jak stąd w kosmos, takiej figury i takiego brzuszka!

Od
1 Luty 2010
Odpowiedzi
0
panienko kochana nie ma takiej opcji. Mogę Wam zdjęcie twarzy wysłać, bo to jedyne co się nadaje na pokaz. Wiesz 88kg żywej wagi przy 165cm wzrostu to sobie możesz wyobrazić. Jak dla mnie tragedia, ale wierzę, że po porodzie będzie tylko lepiej!

reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców