reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
a ja nawet sie nie mierzylam w pasie. Stawalam tylko na wage ale jak narazie bez zmian. Mam oponki na brzuszku ale brzucha ciazowego jeszcze nie widze.
 
Ja już od dawna wyglądam jakbym w ciąży była, bo brzusio no mam niezły przy swoich 90 kg:baffled: więc dopiero chyba w 5 miesiącu zobaczę jakąś konkretną zmianę wielkości... :sorry2:
 
no i ja się przyłączam do mięciutkich brzuszków, jestem wysoka i mam kilka kilo nadwagi , a do tego ważyłam kiedyś 35 kilo więcej wiec i skóra została miękka i rozciągnięta a więc rozstępy już mam :)
 
to moje drugie dziecko, w pierwszej ciazy nie mialam rozstepow, zobaczymy jak teraz bedzie, narazie smaruje tylko cialo jak zawsze po kapieli balsamem.
 
ja sie smaruje oliwka- ale raczej nie w ramach ochrony, a dlatego, ze lubię i przyjemnie mi byc taką gladka po kapieli:) mimo mych zwałów "czarnucha" (moj j. nie lubi jak mowie o swoim sadle tak doslownie więc wpadlismy na pomysl, ze to czarnuch bedzie) nie mam rozstepow.
 
U mnie z oponką podobnie :) i czasami jak mam wzdęcia to wyglądam na 6 miesiąc albo i lepiej :)
 
reklama
a ja nie mam żadnej oponki ani kilku kilo nadwagi, ale wieczorem przez te wzdecia i zapracia moj brzuch z powodzeniem moglby udawac co najmniej 5. mc :( :baffled::szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry