reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pajeczko Czasem tak mam, szczególnie wieczorem kiedy zasypiam i wsłu****e się w swoje ciało..Zresztą przyznam szczerze, że ostatnio coraz gorzej sypiam...nie kładę się na brzuchu bo mam obawę jakbym fasole przyduszała...nie wiem czy on/ona tam w brzuchu mi szaleje, ale jestem jakaś taka niespokojna, serce wali jakby szybciej... no i dokucza mi to strasznie bo niegdy nie miałam problemu z zasypianiem... Jak jest u pozostałych?
 
reklama
no i dokucza mi to strasznie bo niegdy nie miałam problemu z zasypianiem... Jak jest u pozostałych?
Ja jeszcze niedawno mogłam się pochwalić świetnym snem...a teraz jest zupełnie inaczej. W nocy biegam do kibelka kilka razy i jak się przebudzę to później nie mogę przez jakiś czas zasnąć.
 
ja tez juz nie przesypiam nocy- muszę kilka razy opróżnić pęcherz(niedorzecznie czasami myślę, że się od tego sikania odwodnię); do tego przed zaśnięciem podobnie jak Wy czuje jakby niepokój- zupełnie z niczym nie związany, takie trochę ściskanie jak w żołądku ale niżej. I szybciej wieczorem bije mi serce
 
Czyli wszystkie mamy podobnie:-D:-D:-D
Najgorsze jest to, że przed nami miliony nieprzespanych nocy, po pojawieniu się maleństwa na świecie, a już teraz każda z nas ma problemy z snem:-):-):-)
 
Słońce,
u mnie brzuszek to na razie taki delikatny, że wstyd wrzucać i chwalić się:) Ale przycisnę M niech strzeli mi jakąś fotkę to pewnie wrzucę:)

Co do spania, to mam podobnie, mam straszne parcie na pęcherz, duszno mi w nocy, budzę się z kołataniem serducha, mam nadzieję, że to hormony..... choć dzisiaj modlitwa pomogła, żebym przespała nockę, bo przedwczoraj to jakaś pomyłka nie sen:)
 
dziewczyny a ja do ibelka wstaje tylko raz :szok: niew iem od czego to jest zalezne.
Ale długo nie umiem zasnąć a potem spie do 11:szok:
 
dziewczyny czy Wy macie uczucie takie jakby cos jezdziło po powłoce brzusznej?? ja miałam tak wczoraj jak lezalam tak jakby nie kopniak bo to zdecydowanie za wczesnie , ale takie jakby otarcie i to tak zabolało,z eszok

Mnie tylko wieczorem łaskotało,ale pisałam chyba już.
Z resztą moje dzieci w brzuszku tez grzeczne,synek ani razu przez całą ciąże nie kopnoł mnie tak ,by bolało.:tak:
 
Dziewczyny jeśli chodzi o odczucia dochodzące z brzuszka to ja u siebie zauważyłam,że jak leżę i gwałtownie chcę się przekręcić na lewy bok to czasem mam wrażenie jakby coś mnie kopnęło od wewnątrz(takie samo uczucie jak przy ruchcach dziecka) ale wiadomo,że to nie dziecko tylko wydaje mi się jakby mi jelita się przemieszczały bo to jest po stronie jelit i czasem na wysokości żołądka.
W pierwszej ciąży tak nie miałam, powtarza się to co wieczór.
Głupie uczucie, nie wiem co to może być.
 
reklama
A czy z tym sikaniem non stop to może przez Żuravit ?!? Bo odkąd zaczęłam go brać częściej odwiedzam wc.
Mnie tak zakłuje czasami jak się gwałtownie ruszę...ale to tylko przez sekundę i już jest ok.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry