reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A to ja i mój brzuszek 39 tydz. jakieś 13-14 kg na plusie zdjęcie robione 22.VIII.2010r. ;-)
Yfrog Image : yfrog.com/n1kopiaimg3916j

Brzuszek bardzo podobny do mojego tylko troszkę mniejszy, no i Ty masz jeszcze wysoko a mój opadł już ok 2 tyg temu i nadal cisza ;-) Ale trzeba przyznać że sierpnióweczki brzuszki mają śliczne, zgrabniochy same :-D Jak znajdę w sobie trochę weny twórczej to tez wstawię zdjęcie, ale nie obiecuję.
 
panienko ale ty zgrabniutka jesteś, te 13kg to chyba w samym brzuszku!!
urszulka no piękny brzusio:)
 
Brzuszek bardzo podobny do mojego tylko troszkę mniejszy, no i Ty masz jeszcze wysoko a mój opadł już ok 2 tyg temu i nadal cisza ;-) Ale trzeba przyznać że sierpnióweczki brzuszki mają śliczne, zgrabniochy same :-D Jak znajdę w sobie trochę weny twórczej to tez wstawię zdjęcie, ale nie obiecuję.
no właśnie ja nie widzę i nie czuję by mi opadł. Ogólnie to na razie żadnych objaw porodu... a termin tuż, tuż. Czekam na fotkę pięknego brzuszka :-)
 
Wszystkie brzusie są cudowne, no i mamusie jakie laseczki, super :)






ticker.php




ticker.php
 
Anecia1111 niestety ale muszę zburzyć Twój pogląd na temat zgrabności sierpniówek. Ja jestem słoniem i do zgrabności jak stąd do nieba.
A panience to zazdroszczę jak stąd w kosmos, takiej figury i takiego brzuszka!
 
panienko kochana nie ma takiej opcji. Mogę Wam zdjęcie twarzy wysłać, bo to jedyne co się nadaje na pokaz. Wiesz 88kg żywej wagi przy 165cm wzrostu to sobie możesz wyobrazić. Jak dla mnie tragedia, ale wierzę, że po porodzie będzie tylko lepiej!
 
reklama
weroneczka umieść fotkę a my już ocenimy ;-) I na pewno nie jest tak jak piszesz...

zgadzam się w 100% i czekam na fotkę weroneczko :-) ale całej sylwetki a nie tylko twarzy :-D ja swoje myślę że zapodam jutro bo dzisiaj M w domu więc mamy dzien dla siebie i ja tak tylko przelotem :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry