reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Madleine

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2012
Postów
53
Miasto
Śląsk
Tak jak dziewczyny prosiły - założyłam galerie brzuszków

:-) To moj brzuszek - 4 tc i 9 tc . niedlugo znowu musze zrobić zdjecie :-)
Desktop17.jpg
 
reklama
Madleine dzięki za galerię:)

Brzuszek masz wyraźnie zaokrąglony:-). Ja jutro rano pstryknę fotkę i wkleję.

Dziewczyny łapcie za aparaty i brzuszki pstrykajcie
 
WoW dziewczyny sliczne brzuszki, ja wlasnie dzisiaj sie sobie dziwilam ze cos zauwazylam ze mi sie powieksza ten brzuszek mimo ze to 9 tydzien ... tez wstawie niebawem ;)
 
Zgadzam się, śliczne brzuszki :-)
Trochę mnie podłamujecie, bo mój przy waszych wygląda, jakby mieszkały tam trojaczki :-p
 
no proszę jakie super brzuszki :)naprawde juz sie zaokrąglają :)
Madleine jejuś ale chudzina jesteś !!!!!!!!!!! az zazdroszczę :zawstydzona/y:

No to Ja sie pochwalę moim tłuszczykiem jak na razie :-(mam nadzieje ze tak jak z synkiem w 4 miesiącu bede miała juz ładniejszy :)

robione w 10 tygodniu


brzuszek 10 tydzienn.jpg
 
No dziewczynki śliczne macie brzuszki. A oto mój. Zdjęcie robione jakiś tydzień temu czyli na początku 10 tc.
 

Załączniki

  • DSCF2495.jpg
    DSCF2495.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 235
reklama
Do góry