reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Madleine - chudzinka z Ciebie, u mnie pewnie start od takiego jak u Ciebie w 9t ;P

katjusza77 - fajnie widać różnice na obu zdj :)

juditka - mój to chyba bardzo podobny do Twojego :))

ilona24 - no fajniutki, już widać w ubraniu

marcia331- super, oj zaczynają się nam zaokrąglać brzusie ;))


Ja teraz w pracy, więc nie mam możliwości, ale niebawem załącze mój :)


EDIT: w międzyczasie mygdy dodała swoje zdjęcie, śliczny brzusiu. Jak ja lubię oglądać takie cudeńka,https://www.babyboom.pl/forum/members/mygdu-110392.html to wszystko takie nieprawdopodobne, a zarazem tak cudowne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zazdroszczę zdjęć, u mnie nic nie widać jeszcze, a przynajmniej ja tego nie zauważam. Ale mam nadzieję, że już za niedługo do was dołączę i w tym temacie:)
 
Ależ różne brzuszki!:) Ale to dlatego, że teraz nawet 2-3 tygodnie robią wielką różnicę.
Juditka - super pomysł z tą karteczką na spodniach :)

To i ja się "pochwalę" zdjęciem zrobionym na koniec 8 tygodnia. Ponad 6 cm na plusie. A dodatkowo kawałek pokoju i domowe dresiki ;)

 
śliczne brzuszki dziewczyny:)to jest jedyny czas kiedy nie mozemy sie doczekac kiedy brzuszek bedzie wystawał i odstawał, bo zawsze to na odwrót:) pozdrówka, fajny pomysł z tą galerią:):-)
 
super brzuszki dziewczyny, fajnie nam się już zaokrąglają, jak kupię baterie do aparatu to też swój wstawię, chociaż ostatnio mam wrażenie że nie rośnie
 
Kochane,
No, piękne bąbelki Wam rosną:-D
Ja po prawdzie nie bardzo mam się czym pochwalić, ale doszłam do wniosków, że w sumie taka galeria będzie miała charakter sentymentalny także zaraz miło będzie podpatrzeć jak rosłyśmy w oczach tydzień po tygodniu :-D Postanowiłam zatem cyknąć z rana fotę i do Was dołączyć. Oczywiście domowy dresik w roli drugoplanowej ;-)

Oto mój brzunio z dzisiaj, czyli z końca 12 tygodnia.
brzusio12tydz.jpg

Ten nieco sterczący bąbelek to to, co mi wyskoczyło ostatnio :-) Trzeba się przyjrzeć bardzo uważnie póki co, żeby coś tam wykryć ;-)
Któraś z Was pisała, że jak ćwiczyłam przed ciążą regularnie (od lat) i mam mocne mięśnie brzucha później będzie widać cokolwiek. Ciekawa jestem jak to jest w praktyce.
 
reklama
Do góry