reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

reklama
jakie ładne zgrabne brzuszki!!! jakie z Was chudzinki:-) jak moje kolano Aia wyglądasz:-D
mojego raczej się nie doczekacie bo mi brzuch wyskakuje tak po 5-6miesiącu tzn uzupełnia się sflaczała skóra:cool: no ale co się dziwic mój brzuch juz 4 bobaski wychodował:-p
 
Thinka, nie śmiem, ja to wiem :p

Aia, to tak zazwyczaj właśnie działa :) Ja tam jakaś chuda specjalnie nie jestem (szczególnie po ciąży ;)), ale z brzuchem nigdy nie miałam problemów - zawsze było ładne 60 cm ;) I w ciąży zaczęło być cokolwiek widać gdzieś pod koniec 4 miesiąca - ale w baaardzo obcisłej bluzce ;)
Po ciąży już do tych 60 cm nigdy nie wróciłam ;)
 
Dzięki dziewczynki;-)

sempe, KAmilka z tą szczupłością to jednak u mnie nie tak do końca...Tak się jakoś składało zawsze, że brzuch był najzgrabniejszym elementem mojego ciała. Reszta już zdecydowanie mniej foremna jest i zdecydowanie niechuda :-D Kawałek babska jestem jednak 66 kg z hakiem (przy 166cm) w stanie surowym. Nie w kij dmuchał :confused2:
Poza tym ta fota sprzed śniadania jest, hahaha. Teraz już inaczej toto wygląda:-p

ewa dzięki, tak z obserwacji też wnioskuję, że zapewne koło 5 mies. u mnie będzie w ubraniu widać zdecydowanie ciążową krągłość brzusia.
 
Dziewczyny śliczne macie brzuszki, aż Wam trochę zazdroszczę, bo po mnie jeszcze nic nie widać:no: Na razie zaliczyłam małą utratę wagi, ale mam nadzieję, że i ja niebawem będę mogła się pochwalić swoim:tak:
Pozdrawiam
 
no to ja tez :) powolutku powolutku :) mam wrazenie ze to na razie tylko moje obzarstwo Wam przedstawiam :D
Photo0745.jpg
 
kruszki śliczny, zgrabniutki brzunio :-D Moim zdaniem już elegancko ciążowo wybąbelkowany :-) Tłuszczu, nawet przy dobrych chęciach nie jestem w stanie tam wykryć;-)
 
Kruszki, może to kwestia tego, że na drugim zdjęciu nie jesteś "ucięta", ale mam wrażenie, że brzuszek z 10 tygodnia ciut mniejszy :) Może Ci się zaczyna rozkładać na boki i będzie dziewczynka???:):):)
 
reklama
Do góry