reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Karola, też jestem w szoku ;) Poprzednio gdzieś koło 5-6 miesiąca miałam taki brzuch :/ A jem duuuużo mniej i dużo rozsądniej niż przy pierwszej ciąży :)
Tydzień temu brzuch był uwypuklony, ale jeszcze dość miękki, a teraz już normalna ciążówka - spod bluzek, swetrów, nawet luźnych się przebija ;)
 
reklama
Hmmm sie zastanawiam czy wrzucic swoje ale niech bedzie :p W "pizamce" :p
No niestety troszke kg mam no ale coz... I troszke wypchane jelitka ^^

IMG007.jpg
 
Exotic brzusio się już ładnie zaokrągla. Masz super figurkę.

Rajani u Cibie też się już ładnie dół zaokrągla
 
Ja mysle,ze na tym etapie ciazy nie ma co jeszcze robic fotek.Macica wielkosci piesci jeszcze nie uwidoczni sie na tyle zeby bylo cos widac;-) chociaz z drugiej strony potem mozna porownywac;-)
 
Ja mysle,ze na tym etapie ciazy nie ma co jeszcze robic fotek.Macica wielkosci piesci jeszcze nie uwidoczni sie na tyle zeby bylo cos widac;-) chociaz z drugiej strony potem mozna porownywac;-)

a ja sie nie zgodze,zobacz jak u niektorych dziewczyn juz ladnie widac brzuszek. Wszystko zalezy od budowy . Ja u siebie widze juz dosc duza roznice w rozmiarze brzucha i moim zdaniem takie fotki to jest potem fajna pamiatka
 
Zależy też od tego, która to ciąża. U mnie potwierdziło się, że w pierwszej dłuuuugo nic nie było widać. A teraz już ok. 6 tygodnia brzuch zaczął się zaokrąglać. I to nie przez jedzenie ;) Wszystko jest luźniejsze, szczególnie jeśli czas między ciążami nie jest zbyt duży, to i wyskoczyć może szybciej ;)

A fakt - taka dokumentacja to super pamiątka :) Poprzednio zaczęłam robić zdjęcia jakoś po 20 tygodniu, a ostatnie zrobiłam w 32. I bardzo tego żałuję... Teraz bardziej się pilnuję, żeby trzaskać zdjęcie co tydzień :)
 
ja potwierdzam , że widać ja i mój 10tc brzunio:) bo normalnie to brzuch miałam wklesły a teraz moje obcisłe rurki zamieniam corz częsciej na leginsy bo owszem zapinam sie jeszcze ale jest mi juz tak cholernie ciasno , że ostatnio w kinie siedziałam z rozpiętym rozporkiem:p tez bede dokumentowac moje kragłości cudowne :) a w czwartek wizyta i zobaczę mój skarbek:))))))
 
reklama
Dziewczyny fajne brzuszki :-)

Ja też muszę wreszcie sobie fote psryknąć i potem robić to regularnie, tym bardziej, że u mnie już całkiem mocno widać :tak: I to w sumie już od dłuższego czasu, już 3 tyg temu nie miałam w co się ubrać do pracy, bo żadne spodnie się nie dopinały :szok: W pracy akurat musze nosić eleganckie rzeczy, a jedynie się mieszczę w getry, jedne jeansy, kolorowe spodnie i jedne ciążowe, które się nie nadają. Hmm, w poniedziałek wrqacam do pracy i nie wiem co założę, bo trochę mi żal kupować nowe ciuchy do pracy, w które więcej się nie ubiorę :confused:
 
Do góry