reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Ja też napewno bede robić zdjęcia bo to po pierwsze super pamiątka a po drugie fajnie widać jak rośnie brzuchol, bo mnie sporo urusł naprawde, z synkiem w 4 miesiącu juz było super widać teraz też :) ale znam przypadki ze nawet w 20 tyg brzuch płaski :szok:
 
reklama
DSC02365.jpgDSC02366.jpg

U mnie tak wygląda 13tydzień. Niby urósł, ale ten etap ciąży wygląda jak wzdęcie po prostu:p
 
Ale brzuchole fajne :D I bielizną się od razu ładną chwalicie ;P

Juditka, a może Ty masz bliźniaki????:) Brzuszek imponujący :) Ale spoko - ja za półtora tygodnia powinnam mieć podobny, też mi rośnie jak głupi ;) Mierzyłaś może w centymetrach? To sobie porównam :)
 
dziewczyny wy to nie patrzcie na moj bo u mnie to nie jest normalna sytuacja, ja mam chyba jakies problemy z wzdeciami i trawieniem... bo taki brzuch w poprzedniej ciazy to mialam w 5mcu.
Poza tym ja jestem po IN vitro, wiec nabralam sie mase lekow roznej masci na stymulacje jajnikow, przytylam bardzo po tych lekach,poza tym zbiera sie tez woda(zatrzymuje w organizmie), wiec ja jestem odosobniony przypadek..
ewa86 napewno nie blizniaki ;) juz sprawdzone na usg ;) a w cm nie podaje bo ja mam 181 cm wzrostu wiec i przed ciaza mialam wieksza talie niz nizsze dziewczyny, nie ma co porownywac ;) Nie przejmuj sie malym brzuszkiem,tylko ciesz ze jeszcze mozesz sie swobodnie ruszac,juz za kilka mcy nie bedzie to takie proste ;)))
 
Śliczne brzuchole :-)
Ja myślę, że taka dokumentacja od pierwszych tygodni począwszy jest super pamiątką. Nie chodzi tylko o "chwalenie się kształtnym, stricte ciążowym brzuszkiem", ale także, a może przede wszystkim, o dokumentację zmian następujących w tej części ciała, które to, przyznacie same postępują od pierwszych tygodni...I nazwijmy to wzdęciami, nagromadzeniem wody, czy jakkolwiek, są to pierwsze zapowiedzi znaczniejszych zmian.
Ja mam zamiar robić sobie co tydzień foto:-) Cyrkluję w środek danego tygodnia. Następne cykam w piątek:yes:
 
reklama
katjusza ale odwazne na tamte lata, ale jaka piekna pamiatka, a nie dziwie se ze dostal za te foty nagrody! przeciez to dzielo sztuki, bardzo podobaja mi sie czarno-biale zdjecia! czy ja bym sie odwazyla takie foty zrobic?? nie wiem.. musialby to byc zaufany fotograf, przed ktorym bym sie wstydzila..
 
Do góry