reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
czekamy!

mam pytanko co do mojego usg. Otoz ja tam widze fasolke w srodku ale sama juz nie wiem moze to moje zwidy....tlumacze sobie ze chce ja widziec to widze, bo chyba za wczesnie jeszcze na fasolke na usg prawda? pozatym ginekolog ktora robila mi usg nic o fasolce nie mowila tylko o pecherzyku.... co myslicie?
 
czekamy!

mam pytanko co do mojego usg. Otoz ja tam widze fasolke w srodku ale sama juz nie wiem moze to moje zwidy....tlumacze sobie ze chce ja widziec to widze, bo chyba za wczesnie jeszcze na fasolke na usg prawda? pozatym ginekolog ktora robila mi usg nic o fasolce nie mowila tylko o pecherzyku.... co myslicie?

Sel ja myślę ze to na 100% dzidzia, może tylko było za wcześnie na zobaczenie serducha dlatego lekarz mówiła tylko o pęcherzyku.
 
tak myslisz? Ojej jak bym strasznie chciala zeby to byla dzidzia. Juz sie smialam ze fasolkowiec sie wstydzi i jeszcze ukrywa sie przed kamerami. Podczas USG bylam tak pochlonieta tym co tam widze i zafascynowana caloscia i faktem ze cos we mnie naprawde zamieszkalo ze nie spytalam lekarki o to co w srodku pecherzyka.
 
:-D:-D:-D Wypij meliskę i spisz na kartce wszystkie ważne pytania, dasz lekarzowi przeczytać jakby Ci mowę odjęło na widok pulsującego punkcika na następnym USG.
Wiem co to znaczy ja też jestem taka podekscytowana na wizycie, że o wszysto zapominam zapytać:tak:
 
reklama
czekamy!

mam pytanko co do mojego usg. Otoz ja tam widze fasolke w srodku ale sama juz nie wiem moze to moje zwidy....tlumacze sobie ze chce ja widziec to widze, bo chyba za wczesnie jeszcze na fasolke na usg prawda? pozatym ginekolog ktora robila mi usg nic o fasolce nie mowila tylko o pecherzyku.... co myslicie?

ja też widzę hehe :tak::tak::tak:ale powiem szczerze że ja w swój pęcherzyk też się tak wpatrywałam że widziałam tam na dole po prawej mikro maczkowatą fasolkę :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a to po prostu na zdjęciu tak wyszło bo jak mi chciał ładnie zdjęcie zrobić i ustawiał ostrość to widziałam że boki się takie robią :dry:
 
Do góry